Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się dzieje z Januszem Palikotem?

Utworzony przez Dromek, 5 maja 2010 r. o 14:51 Powrót do artykułu
te bzdury które wygadywał palikot to były ZŁOTE MYŚLI TUSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spier***a .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam się schował: ######prawica.net/21694
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janku Pan się nie boi całe PełO za Panem stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde czasem mi wstyd,ze jestem z Lublina. Zamiast sie cieszyc,ze mamy politykow odwaznych, moze i kontrowersyjnych. To pisiory bede latac z transparentami, ze sie wstydza Palikota i wciaz beda z nas robic zascianek Polski. Moim zdaniem powinismy sie cieszyc, ze mamy Palikota , Muche, otwartego na swiat Zycinskiego. Wole to, niz zeby moje miasto nazywali Gosiewem jak Kielce. Bo Lublin, ma historie, ma sie czym chwalic, Lublin ma byc odwazny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsdc napisał:
naprawde czasem mi wstyd,ze jestem z Lublina. Zamiast sie cieszyc,ze mamy politykow odwaznych, moze i kontrowersyjnych. To pisiory bede latac z transparentami, ze sie wstydza Palikota i wciaz beda z nas robic zascianek Polski. Moim zdaniem powinismy sie cieszyc, ze mamy Palikota , Muche, otwartego na swiat Zycinskiego. Wole to, niz zeby moje miasto nazywali Gosiewem jak Kielce. Bo Lublin, ma historie, ma sie czym chwalic, Lublin ma byc odwazny !!!
No to się Lublin Palikotem nie popisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsdc napisał:
naprawde czasem mi wstyd,ze jestem z Lublina. Zamiast sie cieszyc,ze mamy politykow odwaznych, moze i kontrowersyjnych. To pisiory bede latac z transparentami, ze sie wstydza Palikota i wciaz beda z nas robic zascianek Polski. Moim zdaniem powinismy sie cieszyc, ze mamy Palikota , Muche, otwartego na swiat Zycinskiego. Wole to, niz zeby moje miasto nazywali Gosiewem jak Kielce. Bo Lublin, ma historie, ma sie czym chwalic, Lublin ma byc odwazny !!!
Jak widać głupich nie sieją sami się rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu jest Pan wspaniały , tak trzymać , dobrze że nie jest Pan taki jak inni - tyłowłaz i koniunkturalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Pana Palikota! Niech pan szybko wraca i ratuje Polske przed zaklamaniem i pruderia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milczenie paligłupa na POlecenie Wodza jest li potwierdzeniem hiPOkryzji i Tuska i wszystkich przydupasów typu "Grzecho" Schetyna, "Zbycho" Chebowski, którzy po haniebnych atakach palikota na Prezydenta Kaczyńskiego, przed kamerami z szelmowskim uśmiechem mówili, że palikot już taki jest i nie ma na niego wpływu. Dzisiaj widzimy, że palikot jest karnym i POsłusznym członkiem tuskowej partii, że słucha POleceń wodza i realizuje scenariusz rozpisany przez biuro propagandy PO. Zatem ataki były dobrze zaplanowane i odpowiada za nie wierchuszka czyli Tusk, Komorowski et consortes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefcio nisiołek już się ożywił jak owsik d... ,palikot czeka na cieplejsze dni i też ożywi sie jak żuk gnojny w kupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle, czas wracać. Pisowskie gnidy podnoszą łeb. Do walki, przyjaciele ! PS. A ataki na prezydenta Kaczyńskiego nie były haniebne - były słuszne, bo to był beznadziejny prezydent. Małostkowy, kłótliwy, szukający zwady, bez wizji rozwoju Polski, bez misji (co niektórzy chcą Mu przypisać), do bólu upolityczniony, ... , długo można byłoby pisać, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefcio nisiołek już się ożywił jak owsik w d... ,palikot czeka na cieplejsze dni i też ożywi sie jak żuk gnojny w kupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Honorowy facet, katoprawica szczeka na okrągło kręcąc kolejne wersje teorii spiskowych a Janusz pracuje bo za to mu płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słynny nie z kontrowersyjnych wypowiedzi, ale prymitywnych i chamskich .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach znowu się pokaże. A na razie musi sobie poszukać nowego wroga :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie odpadła mu latksowa proteza przyrodzenia i strcił głos, pteraz zajmuje sie czym innym zabaweia sie lateksem oralnie i analnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma Obywaltska to partia miłosci i łagodnosci - oto dowód ######www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Janusza Palikota. Precz z oszolomami sprzed kosciolow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram napisał:
Panie Pośle, czas wracać. Pisowskie gnidy podnoszą łeb. Do walki, przyjaciele ! PS. A ataki na prezydenta Kaczyńskiego nie były haniebne - były słuszne, bo to był beznadziejny prezydent. Małostkowy, kłótliwy, szukający zwady, bez wizji rozwoju Polski, bez misji (co niektórzy chcą Mu przypisać), do bólu upolityczniony, ... , długo można byłoby pisać, niestety.
a Zwolennicy PO to najczęściej aferzyści, albo powiązani z SB lub WSI, często nieuki lub prymitywne osobniki, które jakoś zdobyły wykształcenie. Przestraszoną Platformę tylko Palikot może uratować, Tusk kaput, a w każdym razie cienko przędzie. Co do Pana Prezydenta; Dlaczego małostkowy? Kłótliwy i szukający zwady to synonimy - znaczą to samo. Bez wizji i misji to też to samo. Który polityk nie jest upolityczniony? Zamiast się powtarzać i lać wodę bez uzasadnienia proponuję użyć argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...