Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej donosów na piratów drogowych

Utworzony przez AA, 30 kwietnia 2014 r. o 08:36
Państwo donosicieli i zazdrosnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, że nie. Dojrzewamy. 20,25 lat temu pracowałem w Szwajcarii i Niemczech i myślałem: co za "donosiciele" bo informowali, że ktoś wyrzucił śmieci, zrobił coś innego, zniszczył. Po pewnym czasie jednak zauważyłem, że to oni są normalni bo dla nich, ich osiedle, miasto, las jest ich. U nas, jak ktoś zniszczy coś mojego, wyrzuci śmieci na moje podwórko, to wielkie halo, ale jeśli zniszczy klatkę, chodnik, to g... mnie to obchodzi. To samo dot. jazdy. Jak widzę idiotę wyprzedzającego "pod prąd" na Zana, w tym na przejściach, to mnie...Jeśli ktoś coś takiego nagrał to ma obowiązek "donieść". To samo dot. pijaków. To są potencjalni zabójcy i powinniśmy z nimi walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, że nie. Dojrzewamy. 20,25 lat temu pracowałem w Szwajcarii i Niemczech i myślałem: co za "donosiciele" bo informowali, że ktoś wyrzucił śmieci, zrobił coś innego, zniszczył. Po pewnym czasie jednak zauważyłem, że to oni są normalni bo dla nich, ich osiedle, miasto, las jest ich. U nas, jak ktoś zniszczy coś mojego, wyrzuci śmieci na moje podwórko, to wielkie halo, ale jeśli zniszczy klatkę, chodnik, to g... mnie to obchodzi. To samo dot. jazdy. Jak widzę idiotę wyprzedzającego "pod prąd" na Zana, w tym na przejściach, to mnie...Jeśli ktoś coś takiego nagrał to ma obowiązek "donieść". To samo dot. pijaków. To są potencjalni zabójcy i powinniśmy z nimi walczyć.
KAPUSTA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta, tylko w krajach zachodnich jest więcej kultury jazdy ale tez i zdrowego rozsądku. Np. o 4 rano nikt tam nie bedzie stał przed zapalonym czerwonym swiatłem jak wokół żywego ducha nie ma. U nas pojedziesz, ktos ci kropnie fotkę i za taka pierdułę dostaniesz mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo donosicieli i zazdrosnikow.
  mylisz sie. na polskich "ulanow i partyzantow drogowych" nie ma innej metody.   "Nagrywanie wykroczeń nie jest donosicielstwem, ale społecznym sprzeciwem wobec brawury i chamstwa na drodze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nasi rodaqcy przyponieli sobie poprzedni ustrój i bawią się w samozwańczych SB, MO itp. A teraz do redakcji ile procent takich donosów kończy się ukaraniem kierowcy badź sprawcy ?? bo wedłóg moich danych jest to około 10%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policja wlepia takze mandaty tym co np. jedzie za mna prowadzi samochod i nagrywa trzymajac w reku telefon ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji? Mandaty są za rozmowę, a nie nagrywanie "przez trzymany w reku telefon".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak kupił octavkę 1.4 lub 1.6 i zazdrości że ktoś inny może tylko śmignąć obok niego. To chociaż ulży sobie nagraniem jak wielki pirat wypredza go kończąć manewr na kawałku podwójnej ciągłej gdzieś w szczerym polu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest donosicielstwo, tylko dbanie o życie i zdrowie swoje i najbliższych. Przykład: Parę lat temu pod Firlejem ok. 30 letni pijak wjechał na czołówkę pod TIRA -w domu rodzinnym wielki lament. Ale on jeżdził tak od młodości, rodzice byli dumni ze mają takiego kozaka i tolerowali to. Owszem byly zwracane uwagi rodzicom na ten proceder. Gdyby ktoś zareagował  tzw. "donosem jak piszą moi przemówcy" to zapewne do tego by nie doszło. Całe szczescie w tym nieszczęściu było to ,że wjechał pod tira i sam się wyeliminował. A co by było ,gdyby naprzeciwko niego zamiast tira jecha osobowy , a w nim rodzina z małymi dziećmi....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sprzęt nagrywający ma odpowiednią homologację?nie no to zamykam przewód sądowy sprawa zostaje umorzona ze względów formalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfidenci,co ich Matka w cycku mu z mlekiem dala konfidenctwo.... Dla mnie to jest chore....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu - jak zawsze w takich przypadkach - hołota strasznie zbulwersowana :D. Dam wam radę prymitywy: zachowujcie się jak biali ludzie - a nie będziecie musieli obawiać się konfidentów :D :D :D.   Zdaję sobie sprawę, że moja rada to jak wołanie na puszczy - bo przecież patologiczna hołota i tak nie jest w stanie pojąć, że ludzie mogą zachowywać się i postępować praworządnie (tego słowa to pewnie w ogóle nie znają...) - a zatem roboty prawdziwym, odpowiedzialnym OBYWATELOM nie zabraknie! Ja na razie wysłałem dwa filmiki uwieczniające wyczyny plugawej dziczy drogowej - ale ich jakość nie była zadowalająca. Kupiłem więc nową kamerkę za 874 zł - pełny wypas! Możecie mnie nazywać jak się wam podoba - nie zmieni to faktu, że podobnie jak wielu innych porządnych ludzi wyruszam na wojnę z parszywą patologiczną hołotą - przede wszystkim na drogach, ale nie tylko. Czasu mam mnóstwo, niezłą emeryturkę i bardzo lubię jeździć moją poczciwą 16 letnią audiczką, kręcąc urocze filmiki z debilami, żulami, przestępcami i inną patologią w roli głównej! DOŚĆ TERRORU PRYMITYWNEJ HOŁOTY!! ZBUDUJMY SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz sie. na polskich "ulanow i partyzantow drogowych" nie ma innej metody.   "Nagrywanie wykroczeń nie jest donosicielstwem, ale społecznym sprzeciwem wobec brawury i chamstwa na drodze"
KAPUCHA ???  ojciec,matka też tak w PRL-u ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu - jak zawsze w takich przypadkach - hołota strasznie zbulwersowana :D. Dam wam radę prymitywy: zachowujcie się jak biali ludzie - a nie będziecie musieli obawiać się konfidentów :D :D :D.   Zdaję sobie sprawę, że moja rada to jak wołanie na puszczy - bo przecież patologiczna hołota i tak nie jest w stanie pojąć, że ludzie mogą zachowywać się i postępować praworządnie (tego słowa to pewnie w ogóle nie znają...) - a zatem roboty prawdziwym, odpowiedzialnym OBYWATELOM nie zabraknie! Ja na razie wysłałem dwa filmiki uwieczniające wyczyny plugawej dziczy drogowej - ale ich jakość nie była zadowalająca. Kupiłem więc nową kamerkę za 874 zł - pełny wypas! Możecie mnie nazywać jak się wam podoba - nie zmieni to faktu, że podobnie jak wielu innych porządnych ludzi wyruszam na wojnę z parszywą patologiczną hołotą - przede wszystkim na drogach, ale nie tylko. Czasu mam mnóstwo, niezłą emeryturkę i bardzo lubię jeździć moją poczciwą 16 letnią audiczką, kręcąc urocze filmiki z debilami, żulami, przestępcami i inną patologią w roli głównej! DOŚĆ TERRORU PRYMITYWNEJ HOŁOTY!! ZBUDUJMY SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE!
Ale BUCU tu chodzi o nagrywanie PAŁ za kierownicą i innych służb które naginają prawo,posłów,senatorów,sędziów, również jak nachlani prowadzą pojazdy  i przekraczają prędkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...