Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej ofert pracy sezonowej za granicą. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2019 r. o 09:18 Powrót do artykułu
Za 15 lat maksymalnie, przy dobrym wzroście gospodarczym, Polacy nie będą musieli wyjeżdżać za granicę za pracą. Swoją drogą te wynagrodzenia "na rękę" po odjęciu kosztów życia na zachodzie już teraz wydają się niespecjalnie atrakcyjne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wybierzecie znowu PO to jeszcze kilka pokolen polakow bedzie podcierac tyłki niemieckim emerytom tak jak teraz ich poslowie wycieraja dupy niemieckim mocodawcom. Tak , wiem PIS ma ciezka ideologie i ta ich propaganda trudna to wytrzymania ale jedno co mozna stanowczo stwierdzic ze starają sie myslec po polsku a nie sprzedawac sie zachodowi jak prostytutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie póki co emigracja rośnie. GUS podał w zeszłym roku dane - liczba emigrantów wzrosła do rekordowego poziomu 2,54 mln (oficjalnie bo nieoficjalnie jak wiadomo sporo więcej) ***s://***gazetaprawna.pl/artykuly/1355109,gus-liczba-polakow-na-czasowej-emigracji-wzrosla-do-ok-2-54-mln-na-koniec-2017.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda na to, że to żadna rewelacja. Jak policzyć netto z tych stawek i odjąć koszty mieszkania, jedzenia itp. to wychodzi niewiele więcej niż tu na miejscu. A trzeba pamiętać, że zawsze się może trafić ktoś dla kogo osoba z europy wschodniej to podczłowiek...niestety taka dyskryminacja wciąż istnieje...tak jak u nas niektórzy traktują ukrainców. Poza tym bardziej warto tu zdobywać doświadczenie, budować swoją karierę lub założyć działalność i zaryzykować i może się uda wtedy bardzo dobrze zarabiać. Tu gdzie jesteśmy u siebie a nie u kogoś, bo ważna jest też tożsamość i komfort psychiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele mają 2m-ce płatnych wakacji więc mogą wyjechać i niech nie stękają, że mało mają piniendzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również podczas tworzenia życiorysu zawodowego skorzystałam z kreatora szybkieCV.To dobra opcja dla osób, które nie mają zielonego pojęcia o tym jak zaprojektować swoje curriculum vitae
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak wyganiajcie dalej Polakow za granice zeby tutaj sprowadzac upadlińców i żydków. Projekt Polin jest skrupulatnie realizowany i podmiana ludności następuje szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również podczas tworzenia życiorysu zawodowego skorzystałam z kreatora szybkieCV.To dobra opcja dla osób, które nie mają zielonego pojęcia o tym jak zaprojektować swoje curriculum vitae
A ***ie 500 plus i emerytura plus mają całe życie wakacje i ci to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny dziennikarzyny z niemieckiego der Dziennika robią za naganiaczy niewolników dla swoich panów. Jak tam tak dobrze to sami tam jedźcie pracować za ich minimalną pensję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu dw reklamuje firmę rekrutacyjna, która oferuje pracę z żałosna pensja. Praca w Niemczech za 9.49 ę brutto to zwykły wyzysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele mają 2m-ce płatnych wakacji więc mogą wyjechać i niech nie stękają, że mało mają piniendzy.
 A  500 plus i emerytura plus mają całe życie wakacje i ci to nie przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w Holandii i na własne oczy zobaczyłam jak ta "wspaniała"praca wygląda, jak agencje oszukują ludzi na czym tylko mogą , a po odliczeniu kosztów ile mi pozostawało na rękę! Czy 5 € na godzinę to takie rewelacyjne zarobki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu chcesz więcej zarabiać, proszę bardzo jest praca, ale po co ???za granicą nie ma przerw co 45 minut, tam się nie gada tylko za***a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ma jechac za granice skora oni w miesiącu kwietniu pójdą do pracy tylko 9 razy.Ile wyjdzie mu oprzyjście do pracy,nie licze ile bedzie pacował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się spoko pasuje sezonowa praca. od lat jeżdżę z otto do holandii i sobie chwalę. stabilna praca i kasa na czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah miałam to samo :D Namęczyłam się, a potem koleżanka pokazała mi szybkie cv ;p ręce mi opadły, bo nameczyłam się z tym cały dzien, a t sie okazalo , ze mozna zrobic fajne w 20 min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sezonowa to tylko w wakcje :D rok w rok jezdze i mam na czesne na studia na WSB w Poznaniu serio trzeba cos zmienic w sowim zyciu a nie zbierac cały czas warzywa i owoce :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru jechać do zadnej sezonowej pracy . Wolę stabilizację aplikowałam na wsb zaczynam weekendowo, teraz idę do normalnej pracy na 3/4 etatu . Aplikowałam teraz w maju, więc załapałam sie na promocje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wsb nie muszę wyjeżdżać z polski . Mój brat kończąc studia miał kilka propozycji pracy. Ja w tym roku zaczynam , myślę że zemną również tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...