Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to jest, że idzie jeden z drugim do kościoła i nie zakłada tam maseczki? Przecież taki jest obowiązek. Poza tym nie pomyśli taka osoba że nieświadomie może kogoś zarazić. Jeśli będzie to starsza czy schorowana osoba to może być jej przedostatnia msza... Nie rozumiem takich ludzi. Po co chodzą w takim razie do kościoła, czy na tym polega miłość bliźniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Polak przed szkodą, i po szkodzie głupi - cytując klasyka. Do póki nie zarazi się sam, albo nie zachoruje ktoś z jego bliskich, uważa, że jego to nie dotyczy. Przykre, że ta sytuacja rujnuje ludziom tak wyjątkowy dzień, że sprawia problemy finansowe, ale udawanie, że problemu w ogóle nie ma, i podejmowanie ryzyka bez żadnego zabezpieczenia z własnej woli, jest głupie. Dobrze, pobawią się tak, jakby korony nie było, super wesele, tylko co potem, jak się okaże, że przez jedno wesele było pięć pogrzebów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacyfikują górników, teraz biorą się za weselników. Kto następny w kolejce? Być może spacyfikują pielgrzymkę na Jasną Górę bo to jest także niebezpieczne dla władzy. Kiedy ta paranoja się skończy gdy jakiś niedouczony rzecznik mówi ludziom jak mają żyć. A jego rudy szef ,,organizuje,, pewno kolejne zakupy na tzw. drugą falę fakedemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie znowu nas pozamykają w domach. Podobno mają plany żeby od września wrócić do wszystkich obostrzeń. Wakacje hulaj dusza bo przecież bony rozdane a po wakacjach siedzieć w domach i do sklepu za potrzebą. Myślę że policja też powinna zwracać większą uwagę na osoby beż maseczek w miejscach gdzie jest obowiązek ich noszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na swoich oczepinach musiałem poznać po zapachu krocze swojej Ani,wszystkie pachniały podobnie,chociaż dziś właściwszym słowem było by śmierdziały podobnie, przepocone szpary a wodzirej każe mi je wąchać po kolei,tej traumy nie zapomnę do końca życia,tak jak bym jęzorem latał po blatach w sklepie rybnym , kużwa do dzisiaj mi się to śni a to już 5 lat jak mnie spotkała taka przykrość,wesela to jedno zło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...