Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka B. Kozidrak: Całe życie zmagam się z opiniami, że mama mi wszystko załatwiła

Utworzony przez Gość, 30 czerwca 2014 r. o 17:47
o 12 w życiu nie wstawałam, nawet w wakacje, bo musiałam pracować sama na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję na siebie od 16 roku życia i wstaję o 13. Grunt to się ustawić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tem artykuł nie jest w PIANO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ten kombinezonik to Margaret Thatcher czy Oprah Winfrey miałaby się wbić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka też projektuje, może zrobicie jakiś wywiad i reklamę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma taki sam tandetny gust jak mama to kariery nie zrobi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym ta panna zasłynęła, że wywiad z nią w DW? Nie zauważyłem jakoś szczególnych osiągnięć. Kolejny dowód na układy: mamusia promuje córeczkę + znajomości. Brawo Dziennik Wschodni! Szmatławiec czy brukowiec? Jak wolicie? Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.wa kto to jest? Z jakiej okazji i na jaką okoliczność ten wywiad? Tylko dlatego, że jest córką wokalistki Bajmu? Jaja jakieś. Naczelny tego piśmidła powinien stracić robotę za takie wywiady z dziećmi znanych ludzi. Widać kto komu co liże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to okropny kraj, a właściwe ludzie którzy w nim mieszkają, wstyd mi za nas. Wieczne narzekanie,krytykowanie, wytykanie. Mało kto napisze coś pozytywnego, zazdrość tak ludzi oślepia, że nie potrafią cieszyć się czyimś sukcesem, tylko przyczepią się, że o ma znajomości, ma znaną mamusie wszystko jej załatwiła... Gdybym ja miała możliwość takiego wsparcia również bym skorzystała, to chyba oczywiste, jeśli to pomaga spełnić swoje marzenia. Dziewczyna ma 21 lat, jest w moim wieku i szczerze jej zazdroszczę tego, że ma plan na życie, już go wdrożyła i odnosi pierwsze sukcesy. ( z pomocą mamy czy nie) Proponuję mniej pluć jadem na każdym kroku, a zacząć coś robić ze swoim  życiem i korzystać z każdej pomocy bo warto spełniać marzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale łachy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tem artykuł nie jest w PIANO ???
  Bo nikt by tego nie przeczytał? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem tu tylko po to aby napisać komentarz. Nie ma co, super artykuł na pierwszą stronę. Następny będzie o tym, że cioteczny stryj brata Cugowskiego chce być taksówkarzem. Dziennnik wschodni to żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciuchy drogie i bardzo przecietne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedłem tu tylko po to aby napisać komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, to za takich imbecylów, co z zazdrości piszą beznadziejne komentarze. Weźcie się do roboty, a nie łapy wyciągacie po cudze, zal wam tyłki ściska, że ktoś chce coś w życiu osiągnąć. Pewnie, najlepiej nic nie robić narzekać, że mi ciężko, że nie ma pracy, że to czy tamto, albo że nie mam mamusi piosenkarki... czyja to wina? Brawo Agata, oby tak dalej, próbuj sił, realizuj pomysły, może akurat się spełnisz. Powodzenia, bez względu na jad zazdrosnych i beznadziejnych ludzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale łachy...
jedź na ruską tam jest twoja liga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciuchy drogie i bardzo przecietne
Tak jak większosc obecnie, albo kupujesz tanie badziewie chinskie z bazaru albo sieciowek albo inne oryginalne i niepowtarzalne, a to musi kosztowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...