Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zatrudnić ich, niech pracują na swoje utrzymanie, mają nocleg, pożywienie, pomoc lekarską, bez kolejki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Gruzji tez przes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może podać stawkę dzienną na wyżywienie i zakwaterowanie tych osób, porównać to ze stawkami na wyżywienie np. w szpitalach, liczbą osób oczekujacych na przyznanie mieszkania/zasiłku itp? DLACZEGO mamy utrzymywać takie osoby z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeczeni to plaga.Pamiętam jak się bujali w Leonowie,jak h..j wie kto. Niech spadają do rosji.To muslimy oni nie pasują do nas i nigdy się nie dostosują i jeszcze te baby w chustach.Kto ich tu wogóle przyjmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe komentarze świadczą, do jakiego cudownego i katolickiego kraju trafili i jak mieszkańcy ( czytaj Polacy katolicy, pokolenie JP II ) ich tam dobrze witają. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak prześladowani politycznie ale ina tle religijnym duza role w prześladowaniu odgrywaja tam "chrześcijańcy" duchowni  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie nam polakom takie warunki- wstyd mi ze jestem polka , dla nas nic nie ma ale dla obcokrajowców wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni lepiej mają jak rodowici Polacy, którzy klepią biedę!!! Kiedy to się zmieni!!! Trzeba tam starać się o przyjęcie!! Nic potem nas nie obchodzi jest wszystko za darmo, żadnego kłopotu zmartwienia co będzie następnego dnia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dorzucić swoją opinię na temat obcokrajowców z ośrodka. Warunki życia mają zdecydowanie lepsze niż nie pracujący lub pracujący na słabo opłacanych stanowiskach Polacy. Nie mówię o posiłkach i warunkach mieszkaniowych, bo to rozumiem, są u nas gośćmi i jak mówią starzy ludzie "gość w dom, Bóg w dom". Ale szlag mnie trafia jak nigdzie nie pracując codziennie kupują w kiosku marlboro goldy, stać ich na browar w ogródku i żarcie na mieście. Bierzemy zły przykład z krajów zachodnich i uczymy ich nieróbstwa i życia na socjalu. Zakładając, że rozmnażają się jakieś 4x szybciej niż my, to w niedługiej przyszłości, za jakieś góra 20 lat, będziemy mieć z nimi realny problem. Nie oszukujmy się, że wrócą do siebie jak mają u nas tak dobrze... Tak na marginesie, w Gruzji, z tego co wiem, wojna się skończyła, kraj jak na realia postsowieckich republik jest stabilny, więc czegoś tu nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić ich puki jeszcze czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON!!! ISLAM!!!! WYNOCHA Z NASZEGO KRAJU! MORDERCY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my mamy sie integrowac z muzulmanami czy oni z nami ?Po jaką cholerę mam wiedziec jak sie wiaze hijab.!? To oni powinni byc uswiadamiani, ze pokazywanie wlosow na glowie, to nie grzech i jest nieakceptowane w noweczesnym spoleczenstwie. Kto zatrudni babę w chustce na glowie, ja napewno NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON!!! ISLAM!!!! WYNOCHA Z NASZEGO KRAJU! MORDERCY!!
Nie pyskuj tak !!!   na ciebie też mamy taśmy,nagrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie stać nas na to. Dzieci na Warmii głodują....mamy wiele problemów. Dać socjal jak dla Polaka, prace sezonowe-porzadkowe, zbiory owoców itp...a po ustabilizowaniu się sytuacji w kraju przybysza...w samolot i odesłać. Tak było z albancami z kosowa, niemcy nie czekali po nalotach odesłali do wolnego kosowa...z którego obecnie wielu wyjechało walczyć w ramach tzw panstwa islamskiego, podobnie bośniacy a czeczenów pewnie nie mniej tam działa. Nie liczmy na coś dobrego ze strony imigrantów zerknijmy co mają nasi zachodni sąsiedzi. Oni się nie chcą asymilować, jest zbyt wiele barier nie do przeskoczenia. U nas bedzie to samo. Dlatego na wyborach po raz pierwszy zagłosuje na skrajną prawice...wczesniej głosowałem na pis palikota po. Podziwiam Orbana, ma JAJA i tego oczekuje od naszych polityków. Spedziłem ponad dwa lata w krajach bałkańskich i znam problematykę...wpływ chrzescijanstwa na muzułmanów płachta na byka, postawa muzułmanina wszystko mi sie nalezy pretensje, katolik serb czy chorwat mentalnie jak my pokora do życia. Przykro że nie potrafimy pomagać inaczej neutralizując konflikty...ale to wielka polityka pomiędzy wplywami usa i roskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...