Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ćwicz przed śniadaniem, szybciej spalisz tłuszcz

Utworzony przez karka7, 10 grudnia 2014 r. o 18:26
W moim przypadku ćwiczenia nie przynosiły skutku. Dopiero to- http://www.iqgreen.pl pozwoliło mi schudnąć. Ani diety, ani ćwiczenia nie były mi potrzebne. Schudłam prawie 7 kg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane, lepiej nie trenować z pustym żołądkiem, bowiem wtedy spalamy glikogen w pierwszej kolejności. Węglowodany z rana są wskazane, wręcz można powiedzieć, iż posiłki poranne nie wpływają na figurę ;). To obiad i kolacja zbyt obszerna jest powodem przerostów tu i ówdzie ;). NIE ZAJADAĆ POMIĘDZY:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe,...przecież rano człowiek jest mega głodny i cwiczenia na głodniaka nie sa najprzyjemniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już to widzę, jak przed pracą ćwiczę :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czym ćwiczycie ja używam specjalnej kołyski doćwiczeń. Sprawdza się ale chciałabym spróbowac czegoś nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie ćwiczeń przed śniadaniem. zawsze mnie ściska z głodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...