Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lubie cydr ale te ceny w Polsce to troche z kosmosu sa. W PL szkoda mi wydac 10 pln czy cos na litrowa but. Ale was doja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze by zaczęli produkować polski odpowiednik Calvadosu???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smakuje mi cydr, lecz jeżeli nam za niego zapłacić 5 zl za 1 / 2 L , to wolę dwie perełki. cena cydru nie może przekraczać 1,50 za litr tak jak za napoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie ludzie dalej na PoPis to będziecie mieli cydr po 1,50zł  ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stowarzyszenie skupia przede wszytki producentów jabłek. Powstało z inicjatywy Ambry" oraz "Dobrego cydru nie da się zrobić ani z koncentratu" Moje pytanie do ludzi ze stowarzyszenia. Racja, ale jak to się ma do produktu Ambry - cydr lubelski - który jest cydrem przemysłowym i robiony jest właśnie z koncentratu. Być może nawet nie z polskich jabłek, ale z koncentratu z importu (bo tańszy). czy Ambra będzie zmieniać swoje produkty na bardziej naturalne, czy tylko pozostanie "patronem" stowarzyszenia, które będzie dbało o produkty z lokalnych wytwórni? Sama idea mi się podoba i jako "pijacz" cydru jestem na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmienili skład, teraz jest już sok a nie koncentrat. Spórbuj, bo jest różnica w porónaniu do tej pryty, która była na początku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za cenę litra przegazowanego , "doratopodobnego", bezsmakowego "czegoś" jabłkowego mam litr wyśmienitego piwa z manufakturowych browarów, przedziwna kalkukulacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem w tym, ze jesli cydr ma kosztować 1,5zł za litr(jak wspomnial nizej kolega) to nie ma co się dziwić, że dostajemy potem cos w stylu mdlego szampana delikatnie zajezdzajacego jablkami; nie mowię, że cydr musi kosztowac jak teraz 5zł za 0,5l, bo tę cene można sporo zbić, ale nalezaloby najpierw zmienic prawo dotyczace akcyzy, co pozwoliloby na zmienjszenie kosztow a i zwiekszenie zawartosci alkoholu powyzej 4,5%, co bardziej upodabnialoby ten napoj do wina, czyli wlasciwego kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten cydr lubelski to syf...czuć sztucznością..spróbujcie innych polskich to poczujecie różnicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole pić polski syf niż zagraniczny zawsze to swój syf i swojskie klimaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazwa "cydr" powinna byc zarezerwowana tylko dla cydrów. napoje o smaku lubelskiego nie powinny poslugiwac się tą nazwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cydr z polskich jabłek, zawsze będę wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr, dobry wybór bardzo go lubię i ostatnimi czasy często go piję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie tylko jeden cydr właśnie lubelski, ostatnio pije go w wersji grzanej, próbowaliście takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...