Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest sprawdzonym samorządowcem i na takiego zagłosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lopata lepszy niz kruk ! Widoczny w regionie i blisko ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę Łopatę niż Macierewicza, Hoffmana czy Kruk!
JA TEŻ. NIE CHCE PISU, PRECZ Z PISIORAMI! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łopata sobie wstydu nie przyniosl tak jak krukowa.... Ona tylko potrafi i cytujebtutaj ją "cos tam cos tam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ramach lekcji historii to ty mnie ZSLowcu nie musisz niczego uczyć bo jestem za stary na takie bajki. Moi diadkowie pracowali w kppalni soli w Wieliczce i z ich pensji odkładano na to by twój elektorat korzystał z KRUSu niczego tam nie wnosząc. Świetlice,szkoły i kościoły budowane były z tacy i innych darowizn ludzkich więc nie mieszaj do tego PSLu. Wyście jeździli na organizowane zebrania by wraz z jedynie słuszną PZPR agitować rolników do kupowania na siłę nawozów i materiału siewnego-wiem to bo rozmawiałem z ludźmi ze wsi. Nic dobrego NIGDY dla wsi nie zrobiliście a jedynie przypominacie sobie o nich gdy zbliżają się wybory. Gratuluję dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak samo jak 4 lata temu oddam głos na Pana Łopatę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z moralnością w szeregach PSLu? Nadal czcicie i popieracie posła Burego? Dlaczego nie pozwolicie mu rozliczyć się z zarzutów poprzez zrzeczenie się immunitetu? Bo to uderza w waszą partię? Mocniej uderzy wasze popieranie bezkarności i utrudnianie postępowania przeciwko waszemu członkowi. A może więcej z was jest umoczonych w aferę z posłem Burym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada. Cisniecie na psl, ale bez nich g***o by było na lubelszczyźnie. Ja głosuje na zieloną koniczynkę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że rodzina posła robi mu tu klakę i wychwala jego czyny pod niebiosa. A cóż on takiego zrobił dla regionu i was? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada. Cisniecie na psl, ale bez nich g***o by było na lubelszczyźnie. Ja głosuje na zieloną koniczynkę!!! Gdyby politytcy robili tyle co gadają byłoby dobrze.Sęk w tym że oni gadają gdy zbliżają się wybory a potem już ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej wychodzi do ludzi. Cala reszta tylko banery rozwiesza i tyle ich widać. Ludzie widmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z tego ze dziła a niejst hologarmen pojawiajacym się co 4 lata. jak posłowie innych barti albo senatore Czelai
Jak piszesz to nie pij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamca z dużym nosem opowiada bajki o podwyżkach pensji dla nauczycieli, o podatkach płaconych przez rolników /jakich?/,o bogatej lubelszczyźnie, i "dorobku swoim" w ramach wielu lat posłowania. Dlaczego nie było pytań o posła Burego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby wszyscy tacy byli jak Pan poseł oddani lubelszczyżnie to bylibyśmy dalej w rozwoju np. na poziomie podkarpacia
Czyli sie uwstecznili, to zes chlopie zrobik reklame panu poslowi, nie ma co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że pójdziecie w końcu z torbami. A jeszcze lepiej by było jak by PSLu w sejmie już w nowej kadencji nie było.
Ja akurat mam inną nadzieję, i pozwól, że przedstawię ! Jak by do tego nie pochodzić ale poseł J.Łopata to najjaśniejsza gwiazdka  w kółku  wszystkich parlamentarzystów Lubelszczyzny ! Tak jestem co do tego przekonany ! I mam ku temu podstawy, naprawdę  ten człowiek zajmuje się tym czym powinien jako poseł  !!! RĘCZĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że pójdziecie w końcu z torbami. A jeszcze lepiej by było jak by PSLu w sejmie już w nowej kadencji nie było.
Ja akurat mam inną nadzieję, i pozwól, że przedstawię ! Jak by do tego nie pochodzić ale poseł J.Łopata to najjaśniejsza gwiazdka  w kółku  wszystkich parlamentarzystów Lubelszczyzny ! Tak jestem co do tego przekonany ! I mam ku temu podstawy, naprawdę  ten człowiek zajmuje się tym czym powinien jako poseł  !!! RĘCZĘ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nadzieja, że wreszcie od października weźmie się do prawdziwej roboty. Już dość się nachapali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL, PO, Kukiz, Korwin, Petru i ZLEW to ateiści. Obowiązkiem katolika jest głosowanie na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejm bez PSLu da sobie radę. Naprawdę niewiele z was było pożytku i tylko służyliście dla PO w celach głosowania. Zawsze byliście i oby już nigdy nie było z was przystawki dla partii rządzących. Nie jesteście partią postępową i nic nigdy nie wnosiliście nowego do życia społeczeństwa. Obyście już nigdy nie znaleźli miejsca w Sejmie bo już nawet nie reprezentujecie rolników -0 no chyba że tych z Marszałkowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, iż w przyszłej kadencji sejmu nie bedzie już PSL-u z pożytkiem dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...