Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniejów nie chce nowego księdza

Utworzony przez klecha, 30 lipca 2009 r. o 08:37
xxx napisał:
Ja tez jestem z parafii Czerniejów, i uważam że zmiana ksiedza byla potrzebna. jestem za tym i wiele osób z którymi rozmawiałam tez przyjmie Nowego proboszcza z sympatią. A tą całą chołote co tam sterczy pod kościołem wygonic do domu. Niech sie wszystkie te zacofańce zajmą swoimi sprawami, stare babki i dziadki szukaja sensacji. jakby komus z nich przytrafila sie jakas choroba to by nie przejmował sie jaki ksiądz bedzie w parafii tylko by sie modlił do BOGA bo to wkoncu BÓG jest najważniejszy!! no i co za idiota założył łańcuchy i kłódki na bramie do kościoła, chyba każdy powinien mieć do niego wstęp!a zwłaszcza jeśli jest tak piękny i odnowiony!!! Apeluje do tych wszystkich niech sie troche zastanowią nad tym co robią!!!!! A no i jeszcze jedno : jedna para ma brać ślub w sobote i slyszałam że 'Ci' pseudokatolicy od protestu kazali im wziąć ślub w sąsiedniej parafi!!! paranoja!!! lepiej niech swoją czteroliterową porządzą!!!! LUDZIE DO DOMU!!! A ksiądz Żyszkiewicz niech przemówi do rozsądku tym swoim wszystkim ukochanym parafianom, którzy niby nie potrafią bez niego żyć!!! A MY WITAMY KSIĘDZA PODSTAWKĘ I Czekamy na Niego z otwartym sercem:)
Nie przyznaj się, że jesteś z parafii Czerniejów bo włos się na głowie jeży jaką reprezentujesz kulturę.Biedny będzie ten Ks.Podstawka jeśli powitasz go z taką kulturą a myślę że za te wypowiedzi to Bóg cię już potępil.Tak na marginesie wiesz kto to jest Bóg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papa smerf napisał:
Wieśniaki wam się w dupach poprzewracało robicie z siebie takie cioty ze brecha z was weście sie za robote a nie protestować wam sie zachciało jak jest msza to nikogo niema tylko pod sklepem a teraz to robicie sensacje barany !!!!! w pole głąby żniwa sie zaczynajął a ta kobietka co ma 30 lat lepiej dziećmi niech sie zajmie a jak nie to kotem!!! a nie wali smuty aż uszy więdnął ,w łeb sobie strzel!!! puszczacie ploty a później d*** liżecie w łeb sobie strzelcie łapserdaki robicie wstyd patafii w CZerniejowie zastanówcie się!!!!!!!!! BURAKI jesteście więc do BURAKÓW!!!
to ja wolę kotem, bo z dziecka jeszcze wyrośnie ktoś taki jak Ty - strach pomyśleć, a póki co to idę w buraki albo lepiej do gnoju - jak radzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się - protestami nic już nie poradzicie - klamka zapadła i już. Biskup zdania nie zmieni jego prawo decydować, a Wasz obowiązek podporządkować się tej decyzji. Każdy złoży przed Panem Bogiem rachunek ze swoich uczynków - Arcybiskup z rządzenia, Wy ze słuchania. Najlepsze co możecie zrobić to przyjąć ciepło nowego Proboszcza ( jego sytuacja jest zupełnie niezawiniona ale i najgorsza), a jeżeli sytuacja tego wymaga pomagać (nawet materialnie ) staremu Proboszczowi w jego nowej parafii. Z tego konfliktu cieszą się tylko ludzie przeciwni Kościołowi - co zreszto widać w mediach. Argument, że ksiądz Podstawka ma długi i przyszedł odbić długi w Czerniejowie - to żenada. A, obrażanie mieszkańców Czerniejowa, przywołując zbrodnie dzieciobójstwa to już chamstwo najgorszego rodzaju i dno moralne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wszyscy pójdzieta do PIKŁA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie rozyjdzta sie ni ma synsu.weżta tyn transparent zdyjmta nie rubta łobory wiesnniaki jedne. ksiundz zawałó dostanie bez waju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieroby w pole zniwa sa.dewoty stare idzta bawic wnuki boga macie czy bożka cioty jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zoska napisał:
ludzie rozyjdzta sie ni ma synsu.weżta tyn transparent zdyjmta nie rubta łobory wiesnniaki jedne. ksiundz zawałó dostanie bez waju.
Ładnie brzmi ten język, ale "zawałó" zmieniłabym jednak . na "zawału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bundz taka mundra bo ci złoje d... wawrzonem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wacek napisał:
nieroby w pole zniwa sa.dewoty stare idzta bawic wnuki boga macie czy bożka cioty jedne
nie rozumie dlaczego krytykujecie zdanie innych ludzi ??? Przecież mamy wolny kraj każdy może robić co chce. Nie rozumie na jakiej podstawie ktoś wyzywa ludzi od ciemnoty itd... Jeżeli ktoś ma ochotę to idzie pod kościół i tam stoi. Jeżeli nie to siedzi w domu.. A takie posty to chyba tylko i wyłącznie świadczą o kulturze piszącego. Jak Ci się nie podoba to co robią ludzie to zostaw to dla siebie a nie walisz bluzgi na forum... Trochę kultury. Żyjemy w cywilizowanym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ze nie masz głupia małpo racji i nie jest to twoja sprawa.masz strasznie niski iloraz inteligencji az mi cie szkoda...jesli nie rozumiesz tego o co ludzie walcza to zamknij swoj ryj i sie nie wypowiadaj...bo za mało wiesz..zeby sie publicznie wypowiadac...wiec sienie wtracaj glupia babo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
papa smerf napisał:
Wieśniaki wam się w dupach poprzewracało robicie z siebie takie cioty ze brecha z was weście sie za robote a nie protestować wam sie zachciało jak jest msza to nikogo niema tylko pod sklepem a teraz to robicie sensacje barany !!!!! w pole głąby żniwa sie zaczynajął a ta kobietka co ma 30 lat lepiej dziećmi niech sie zajmie a jak nie to kotem!!! a nie wali smuty aż uszy więdnął ,w łeb sobie strzel!!! puszczacie ploty a później d*** liżecie w łeb sobie strzelcie łapserdaki robicie wstyd patafii w CZerniejowie zastanówcie się!!!!!!!!! BURAKI jesteście więc do BURAKÓW!!!
ale jestes gosciu wsiarzem...az mi cie szkoda...jak nic nie wierz nie zabieraj głosu.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Nie przyznaj się, że jesteś z parafii Czerniejów bo włos się na głowie jeży jaką reprezentujesz kulturę.Biedny będzie ten Ks.Podstawka jeśli powitasz go z taką kulturą a myślę że za te wypowiedzi to Bóg cię już potępil.Tak na marginesie wiesz kto to jest Bóg?
odp ty głupia babo nie wypowiadaj sie bo to nie forum dla takiej prostej baby jak ty..ja czekam na ks.Marka bo on wie jak i co prowadzic w tej parafii najlepiej..i oto ludzie walcza..a ty prostaczko tego nie rozumiesz..nie mam nerwów do takich czubków jak ty dlatego sie unosze.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należę do parafi Czerniejów i jest mi przykro ze nie mogę normalnie chodzić do kościoła. Ja i wielu moich znajomych, sąsiadów, rodzina nie popieramy tego cyrku, który powstał pod kosciołem. Ksiądz Marek był dobrym gospodarzem, ale taki idealny to nie byl napewno: na jego kazaniach można było usnąć, śpiewał okropnie, a czas miał tylko dla wybranych, nie zaszkodził ale i nie pomógł, a młodzież miał daleko gdzieś i uwielbiał ploty, więc irytuje mnie gdy robi się z niego świetego i wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z przedmówcą w 100% ja tez nie popieram tego strajku!!! Nawet do Kościola nie można pójść w spokoju! WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~cyrkowi nie~ napisał:
Należę do parafi Czerniejów i jest mi przykro ze nie mogę normalnie chodzić do kościoła. Ja i wielu moich znajomych, sąsiadów, rodzina nie popieramy tego cyrku, który powstał pod kosciołem. Ksiądz Marek był dobrym gospodarzem, ale taki idealny to nie byl napewno: na jego kazaniach można było usnąć, śpiewał okropnie, a czas miał tylko dla wybranych, nie zaszkodził ale i nie pomógł, a młodzież miał daleko gdzieś i uwielbiał ploty, więc irytuje mnie gdy robi się z niego świetego i wiem co mówię.
Jak nie słuchałaś,albo piłaś w nocy to i spałaś w ławce ciemna maso!!!!miał czas dla każdego kto sie do niego zwrócił,a jak ty nalezysz do tych co raz do roku chodza do kosciola to juz miej pretensje do siebie.heh a jakie loty to on lubił co? oj ciemnota bije z ciebie i zacofanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kajka napisał:
Zgadzam sie z przedmówcą w 100% ja tez nie popieram tego strajku!!! Nawet do Kościola nie można pójść w spokoju! WSTYD!!!
można isc w spokoju do kościoła,a moze ci wstyd co? tylko ciekawe czego sie wstydzisz.mozna sie domyslac ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie słuchałaś,albo piłaś w nocy to i spałaś w ławce ciemna maso!!!!miał czas dla każdego kto sie do niego zwrócił,a jak ty nalezysz do tych co raz do roku chodza do kosciola to juz miej pretensje do siebie.heh a jakie loty to on lubił co? oj ciemnota bije z ciebie i zacofanie.
Do kościola chodzę regularnie, a zapas ciemnej masy został wyczerpany przez protestujących w namiocie, a ploty uwielbiał i tego nie zmienisz prostaku. Super ze dzis leje cały dzień może troche otrzeźwi cyrkowców z namiotu. PS Pierwszy i ostatni raz odpisuje naTwój post bo nie jesteś godny większej uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~oNa~ napisał:
można isc w spokoju do kościoła,a moze ci wstyd co? tylko ciekawe czego sie wstydzisz.mozna sie domyslac ....
O to chodzi ze nie można iść w spokoju do kościoła, bo niewiadomo czego można się tam spodziewać i co się może wydarzyć, a WSTYD bo wszyscy pukają się w głowę i pytają czego ci ludzie chcą, nazywając naszą parafię sektą, a ludzi do niej należących fanatykami i to są najdelikatniejsze określenia. Czy wy nie zdajecie sobie sprawy, że grzeszycie i to ciężko. Za pare dni pójdziecie do spowiedzi i myślicie że załatwione????? Czy wy naprawde Boga się nie boicie, bo że Go nie słuchacie to wiadomo, OPAMIETAJCIE SIE puki czas!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli się boisz znaczy masz coś na sumieniu bo ci ludzie w większości są w starszym wieku to krzywdy raczej nie zrobią ci. chyba ze wcześniej wyrwałeś którejś babinie torebkę jak szła chodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janka napisał:
I tak wszyscy pójdzieta do PIKŁA!!!!!!!!!
Piekło to tworzy arcybiskup swoim podanym którzy się mu sprzeciwiają!!!! Kto ie zna na rzeczy to wie o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...