Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czerniejów nie chce nowego księdza

Utworzony przez klecha, 30 lipca 2009 r. o 08:37
~lolek~ napisał:
Jeśli się boisz znaczy masz coś na sumieniu bo ci ludzie w większości są w starszym wieku to krzywdy raczej nie zrobią ci. chyba ze wcześniej wyrwałeś którejś babinie torebkę jak szła chodnikiem.
Ciekawe bo sflustrowane gospodynie domowe po 30-ce patrzą na otwarcie sprzeciwiających sie protestowi jakby zaraz miały się rzucić z zębami na szyję, bije z was agresja i nienawiść dlatego twierdzę i będę twierdzić ze protest jest zły i tylko diabeł zaciera ręce z uciechy z tego co tam się wyrabia. Protestujący nie szanują nikogo i nic, są bo głupio teraz sie wycofać. WSTYD i żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam księdza Podstawkę i jest to wspaniały, mądry i dobry cżłowiek. Spośród wszystkich księży z jakimi miałam styczność w moim życiu, przede wszystkim na rekolekcjach w szkole czy na pielgrzymce Jego zapamiętałam najlepiej, a zwłaszcza Jego naukę, którą zawsze słuchałam z wielką uwagą i zainteresowaniem. Gdyby uczyniono Go proboszczem mojej parafii, na pewno z 3x większą ochotą chodziłabym na niedzielną mszę. Jak można tak z góry skreślić człowieka? On i tak zostanie proboszczem w Czerniejowie i pomyślcie, jak wspaniale witają go przyszli parafianie. Pomijam w ogóle poziom tutejszej dyskusji, mam nadzieję że ks. Podstawka tego nie ujrzy na własne oczy ale z drugiej strony żałuję że nie mogę mu przekazać wyrazów szacunku i poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam bardzo serdecznie na konwersacji pomiędzy Czerniejowem a Księdzem. Czerniejów to zacofana wieś od stuleci, mieszkańcy są nie kompetentni ośmieszają się w tym co robią i zrobili. Ks.Marek musiał odejść ponieważ jest to decyzja Arcybiskupa Katedry Lubelskiej (KURIA LUBELSKA) A strajk pod Kościołem to przesada. Strajk przed Domem Bożym i nie wpuszczenie nowego Ks. jest grzechem . I te stare pruchwy co pod Kościołem siedziały takie cnotki w pierwszej ławce w Kościele siedziały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madonna napisał:
Witam bardzo serdecznie na konwersacji pomiędzy Czerniejowem a Księdzem. Czerniejów to zacofana wieś od stuleci, mieszkańcy są nie kompetentni ośmieszają się w tym co robią i zrobili. Ks.Marek musiał odejść ponieważ jest to decyzja Arcybiskupa Katedry Lubelskiej (KURIA LUBELSKA) A strajk pod Kościołem to przesada. Strajk przed Domem Bożym i nie wpuszczenie nowego Ks. jest grzechem . I te stare pruchwy co pod Kościołem siedziały takie cnotki w pierwszej ławce w Kościele siedziały.
Czy decyzje biskupa są aż tak bezbłędne i niepodważalne? raczej nie, protest w Czerniejowie był i jest nadal protestem wobec biskupa, nikt nie popełnił żadnego grzechu, a ks Podstawka nie jest tu winien tylko po prostu znalazł się po nie tej stronie co trzeba. Współczuć mu tylko można z tego powodu, iż parafia została podzielona i wiele lat minie, aż zniknie albo umniejszy się toksyczny wpływ biskupa Życińskiego. Czerniejów broni swojego dawnego pasterza, a ks Podstawka pomimo objętej funkcji nigdy nie dorówna swojemu poprzednikowi, zawsze będzie w jego cieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy to szczęście, ze Pan Bóg skierował ks.Psujka Bogusława do do naszej parafii w Targowisku.Dał się nam poznać jako wspaniała osoba duchowna, zarówno pod wzgledem duchowym jak również jako człowiek .Wielka szkoda, że nie chce zatrzymać się u nas na dłuzej.ale dziękujemy ks. bardzo chociaz za tak krótki pobyt u nas.POzostanie w naszej pamięci na długo pozostawiając po sobie tylko miłe wspomnienia.Zazdrościmy tym którzy dostaną ks. Psujka na proboszcza. parafianie z parafii Targowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wszyscy parafianie po tym jak skłócił i podzielił parafię.Ludzie zastanówcie się czego własciwie chcecie ,najpierw urządzacie pielgrzymki do biskupa o podzielenie parafii a gdy okazało się że ks.Psujek się na was wypiął i zostawił a utrzymanie parafii kosztuje to znowu chcecie się połączyć.Czy wy wstydu nie macie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...