Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek leżał na ziemi, nikt nie reagował. Na pomoc ruszył... motorniczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2017 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Brawo Panie Karolu!!!!!!! Jest Pan WIELKIM CZŁOWIEKIEM. Nauczam I pomocy i wiem że najtrudniejsze jest przełamanie samego siebie. Zawsze to powtarzam na kursach i lekcjach. A swoją drogą bardzo boli ta znieczulica...... Jeszcze raz WIELKI SZACUN. Grzegorz Walczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE KAROLU, TAK TRZYMAĆ. OGROMNE CHAPEAU BAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby poleżał jeszcze ze 2 miesiące, to Adamowicz by mu na pewno pomógł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby zamiast czlowieka lezaly tam pieniadze reakcja bylaby zupelnie inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne pozdrowienia dla motorniczego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam mówią, że Polska Wschodnia to zacofanie, ale u nas potrzebujący człowiek otrzymałby pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem, gdzie my k..... żyjemy. Co to za ludzie nas otaczają, że żaden sk........ nawet na karetkę nie zadzwonił. Przechodzą obok leżącego na ziemi człowieka jakby jakiś robak leżał. Ale mamy społeczeństwo..... brawo.... A w niedzielę modlić się za dusze..... a i księdza przyjmą po kolędzie...... taaaa...... zakłamane cholerstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja nie wiem, gdzie my k..... żyjemy. Co to za ludzie nas otaczają, że żaden sk........ nawet na karetkę nie zadzwonił. Przechodzą obok leżącego na ziemi człowieka jakby jakiś robak leżał. Ale mamy społeczeństwo..... brawo.... A w niedzielę modlić się za dusze..... a i księdza przyjmą po kolędzie...... taaaa...... zakłamane cholerstwo." Niestety, i będzie coraz gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...