Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czterech mężczyzn zginęło w wypadku busa pod Wyszkowem [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2019 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla bliskich. Wszyscy jesteśmy tu na chwilkę. Nawet 100 latka gdy spytamy czy życie mu szybko zleciało to powie że jaj chwilka. Wszystko wokół nas przemija, starzeje się i umiera ale jest ŻYWY BÓG - JEZUS w którym jedynie jest przebaczenie grzechów, uwolnienie z niewoli grzechu, pokój ducha, duchowy odpoczynek i wspaniała wieczna obietnica. Gdybyśmy byli obojętni Jezusowi to nie przyszedłby na ziemię i nie umarł za nasze grzechy aby dać nam możliwość zbawienia. Polecam ufać bezgranicznie Zmartwychwstałemu i czytać natchnioną Biblię ..... "Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych " - Ewangelia Mateusza _____________ wyszukiwarka : " Jedyny lek na depresję i ochrona przed nią " ______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle nieszczęść na świecie a PiS dalej w żywe oczy broni księży pedofilów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz, czyli busiarz, na starym , sypiącym się ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! mistrz zademonstrował jak to się jeździ po drzewach,już nie uszkodzi żadnego drzewa i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!drzewo nieźle oberwało!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny tragicznie zmarłych osób proszę o kontakt 504-387-549
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...