Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery dni po zamachach w USA złapano podejrzanego

Utworzony przez NIE WIEM, 20 kwietnia 2013 r. o 10:59
NO i co w tym dziwnego ? 4 dni i już. a dlaczego ...BO CHCIELI ZŁAPAĆ. Prokouratura ani nierząd RP kompletnie nie jest zainteresowany ustaleniem przyczyn katastrofy i jest jak jest minęło 3 lata a ja niewiem jakim cudem miekka brzoza o srednicy 30 cm odłamała skrzydło samolotu ,które w cudowny sposób unisło sie nad drzewami i przeleciało 150m w bok jak piórko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM napisał:
NO i co w tym dziwnego ? 4 dni i już. a dlaczego ...BO CHCIELI ZŁAPAĆ. Prokouratura ani nierząd RP kompletnie nie jest zainteresowany ustaleniem przyczyn katastrofy i jest jak jest minęło 3 lata a ja niewiem jakim cudem miekka brzoza o srednicy 30 cm odłamała skrzydło samolotu ,które w cudowny sposób unisło sie nad drzewami i przeleciało 150m w bok jak piórko.
W bostońskim przypadku kacapy sovieckie posłużyły się Czeczenami,a w smoleńskim naszymi pachołkami Moskwy,w obu przypadkach na odległość śmierdzi dywersją, zdradą i terrorem czerwonej agentury !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM napisał:
NO i co w tym dziwnego ? 4 dni i już. a dlaczego ...BO CHCIELI ZŁAPAĆ. Prokouratura ani nierząd RP kompletnie nie jest zainteresowany ustaleniem przyczyn katastrofy i jest jak jest minęło 3 lata a ja niewiem jakim cudem miekka brzoza o srednicy 30 cm odłamała skrzydło samolotu ,które w cudowny sposób unisło sie nad drzewami i przeleciało 150m w bok jak piórko.
Nie 30, tylko 44 cm średnicy i nie 150, tylko 100 m. Faktycznie mało wiesz. I nie cudem, tylko nieubłaganymi prawami fizyki. Cud to byłby wtedy, gdyby udałoby się po tym zderzeniu bezpiecznie wylądować. Ścinanie drzew przy podejściu do lądowania chyba nie jest normalną procedurą? Nadal zdziwiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem bo mam swój rozum napisał:
Nie 30, tylko 44 cm średnicy i nie 150, tylko 100 m. Faktycznie mało wiesz. I nie cudem, tylko nieubłaganymi prawami fizyki. Cud to byłby wtedy, gdyby udałoby się po tym zderzeniu bezpiecznie wylądować. Ścinanie drzew przy podejściu do lądowania chyba nie jest normalną procedurą? Nadal zdziwiony?
Człowieku,strasznie masz krótki rozum i masz w tej głowie jak baran w torbie. Co te czerwone sQrwysyny ci w głowę zrobili ??? Pisze ci GOŚCIU że do tego dopiero dojdziemy czy to był zamach,czy katastrofa,ale NAJWAŻNIEJSZE jest to co było po tym wszystkim i co widział cały świat. To było jak w KATYNIU,koparki,spychacze,potem płyty betonowe ,walec,wszystko dokładnie zaorane,posprzątane,zniszczone czy wywiezione w pizdu !!!! Czy w ten sposób zabezpiecza się miejsce katastrofy ?? i to z tak wysokimi urzędnikami innego państwa ?? Brakowało tylko tego aby putin,czy inny ruski kacap na oczach RYŻEGO tam kloca uwalił ??? a ty byś nadal w tym nic nie widział nienormalnego. Kto normalny,nie mający nic za uszami tak się zachowuje czy w ten sposób postępuje ??? Odpowiedz sobie sam, jak masz chociaż krztę rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...