Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy katolicy spotykają się z dyskryminacją? Kościół przeprowadził badanie

Utworzony przez pax, 20 października 2014 r. o 09:23
GOOGLE : JEDENAŚCIE PYTAŃ DO UCZNIÓW JEZUSA CHRYSTUSA     ,większość nienawidzi Jezusa Chrystusa lub gardzi Nim nie żyjąc z Nim w żywej, codziennej relacji, nie chcą być uczniami : "(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe" - Ewangelia Jana 7:7 - Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ "...światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości..."- Ewangelia Jana 3:19-20 Biblia Warszawska  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w drugą stronę, mogliby zadać pytanie, czy w danej parafii  (ze strony księży i/lub parafian)  nie występuje dyskryminacja i krytykowanie przedstawicieli innych wyznań i niewierzących? Przecież nie tylko Kościół jest dyskryminowany, wręcz przeciwnie, ma w Polsce dominującą pozycję - jedyne co, to jest krytykowany z uwagi  na wtrącanie się w sprawy świeckiego państwa i prawa (aborcja itp).  Osobiście uważam, że to polski Kościół  jest w większości prowodyrem, a nie adresatem dyskryminujących działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja  jestem dyskryminowana przez  nadzorcę cmentarza przy ul. Lipowej w Lublinie. To nie jest ksiądz tylko jakiś kapo lub ekonom z więzienia  !  Taki  człowiek może nadzorować świnie lub bydło w oborze a nie  na cmentarzu gdzie ludzie przychodzą się pomodlić w skupieniu a tu wpada rozjuszony byk w sutannie i drze ryja - czyja to ławka kto ją postawił i itd i itd. Odnosi się do ludzie jak do stada bydła a tych pracujących traktuje jak pachołków. Czyżby nie miał biskup kogoś kto jest człowiekiem tylko takim diabłem z piekieł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja  jestem dyskryminowana przez  nadzorcę cmentarza przy ul. Lipowej w Lublinie. To nie jest ksiądz tylko jakiś kapo lub ekonom z więzienia  !  Taki  człowiek może nadzorować świnie lub bydło w oborze a nie  na cmentarzu gdzie ludzie przychodzą się pomodlić w skupieniu a tu wpada rozjuszony byk w sutannie i drze ryja - czyja to ławka kto ją postawił i itd i itd. Odnosi się do ludzie jak do stada bydła a tych pracujących traktuje jak pachołków. Czyżby nie miał biskup kogoś kto jest człowiekiem tylko takim diabłem z piekieł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w drugą stronę, mogliby zadać pytanie, czy w danej parafii  (ze strony księży i/lub parafian)  nie występuje dyskryminacja i krytykowanie przedstawicieli innych wyznań i niewierzących? Przecież nie tylko Kościół jest dyskryminowany, wręcz przeciwnie, ma w Polsce dominującą pozycję - jedyne co, to jest krytykowany z uwagi  na wtrącanie się w sprawy świeckiego państwa i prawa (aborcja itp).  Osobiście uważam, że to polski Kościół  jest w większości prowodyrem, a nie adresatem dyskryminujących działań.
brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niewątpliwie w Polsce są prześladowani księża, np. ksiądz Lemański, ksiądz Boniecki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naśmiewanie i krytyka Kościoła to dla niektórych dobra zabawa. To przejaw dyskryminacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonariusze kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce w swej arogancji już dawno przekroczyli granice głupoty i dobrego smaku! Bo badanie, czy nie są dyskryminowani przedstawiciele instytucji o wszechobecnym i przemożnym wpływie na wszystkie dziedziny życia w kraju, dyskryminującej wszystkich i wszystko co nie jest po myśli rządzących tąż instytucją - to doprawdy przejaw już nawet nie głupoty, lecz braku taktu i wyczucia... Buta, arogancja, pycha - oto immanentne cechy funkcjonariuszy tego kościoła! O tempora, o mores!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonariusze kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce w swej arogancji już dawno przekroczyli granice głupoty i dobrego smaku! Bo badanie, czy nie są dyskryminowani przedstawiciele instytucji o wszechobecnym i przemożnym wpływie na wszystkie dziedziny życia w kraju, dyskryminującej wszystkich i wszystko co nie jest po myśli rządzących tąż instytucją - to doprawdy przejaw już nawet nie głupoty, lecz braku taktu i wyczucia... Buta, arogancja, pycha - oto immanentne cechy funkcjonariuszy tego kościoła! O tempora, o mores!
Co za głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..bardzo chciałabym wiedzieć do jakiej kategorii zostałabym zaliczona w sytuacji, kiedy taki "duszpasterz" próbował wejść do mojego domu z tzw. wizytą pasterską pomimo, iż uprzedziłam wcześniej nawiedzających nasze domy młodych chłopców, że widoku żadnego księdza sobie nie życzę ... ?. na pewno forumowiczom trudno będzie uwierzyć w fakt, iż taki Batman mimo wszystko próbował wdepnąć w nasze rodzinne progi ...dopiero po zdecydowanej reprymendzie ze strony mojej mamy odstąpił od tej ohydnej próby ..... Brak poszanowania integralności osób niewierzących także jest formą dyskryminacji ze względu na światopogląd ..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO NIE KATOLIK TEMU ŚMIERĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...