Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy opłaca się sprowadzić auto z USA? Odkrywamy ukryte koszty!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2018 r. o 23:25 Powrót do artykułu
Jako uzupełnienie treści dodam, że warto sprowadzać samochody z USA, które są luksusowe lub są bardzo drogie (można zoptymalizować cenę, ponieważ koszty idą w dół wraz z wartością pojazdu). Dobrą opcją jest także import aut lekko uszkodzonych. Myślę, że czytelników może zainteresować wywiad z importerem aut z USA, więc dołączam linka ***s://pracabezszefa.pl/wchodzimy-w-buty-importera-aut-usa-czy-warto-wejsc-w-ten-biznes
Odpowiedz
Ostatnio ludzie sprowadzają przez Roterdam. Dostaja dokumnty z odprawy w języku holenderskim. Ja tak zrobiłem, trochę się bałem ale potem okazało się że nie ma z tym żadnego problemu. Tłumaczyłem tittle u mojego znajomego a z holenderskiego tłumaczenia odesłali mi z biura - i tu linkuje: ***s://***flamandzki.pl/ Właściwie formalości niewiele się róznią...
Odpowiedz
Ja sprowadzałem przez Mema Auto Export, bardzo fachowa pomoc wszystkie fokumenty profesjonalnie dostawa samochodu pod dom. Nawet maja swoich mechanikow w Polsce i w USA aby naprawic samochod jak trzeba czy części. Maja siedzibe w USA ale chyba z kims w polsce współpracują. POLECAM , KOCHAM SWOJE CAMARO piękne jest.
Odpowiedz
***memaautoexp.com nie podałem linka ale podaje teraz
Odpowiedz
Tym razem  kupiłem Camaro 2018 za śmieszne pieniadze. Wiadomo naprawa itp ale i tak wyszło super autko. Kupowałem przez firmę MEMA AUTO EXPORT CORPORATION memaautoexp.com , spędziłem duzo czasu aby znależć dobrą firmę. Bałem sie troche przez Polskie firmy bo wiadomo oszukuja podrabiaja faktury itp. A ta Amerykanska firma zrobila wszytsko super i mam faktury na wszysko. Mają tez kilka firm w Europie i w Polsce co nawet wam naprawia samochod i przywioza pod drzwi albo po prostu taki w jakim stanie kupicie. Jak mi odpowiedzieli na email wszytsko mialem wypisane co i za co . Po angielsku ale pan odpisał ze moze tez po Hiszpansku niemiecku i polsku . SERDECZNIE POLECAM  
Odpowiedz
Mnie zależało na dobrym Fordzie i dlatego zdecydowałem się na sprowadzanie z USA. Jeśli chodzi o obsługę ze strony ***amer-pol.com to wypadło to faktycznie bardzo dobrze, zdecydowanie mogę ich propozycje polecić jeśli będziecie chcieli sprowadzić samochód. Firma działa na wysokim poziomie i pomogą w załatwieniu wszystkich kwestii natury formalnej za co dla nich oczywiście duży plus. Nawet jak ktoś w temacie jest laikiem to i tak nie musi się o nic martwić.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.