Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niedługo ludzkość wymrze od sterylności. Już teraz dzieci są hodowane jak w próbówkach. Jak organizm nie ma kontaktu z zagrożeniem to nie buduje ochrony. Potem nietolerancja na wszystko i wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka to różnica czy odkryte czy zakryte? I tak przyjdzie brudna baba co to wcześniej drapała się po niemytej dziurze lub śmierdzący dziad co miętosił się po zapoconym fiucie i zaczyna się festiwal macania bułek w poszukiwaniu tej najświeższej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Sanepid zajmie się stanem i jakością pieczywa dostarczanego do sklepów w poniedziałek po wolnej niedzieli !!! Wszystkie bułki są tzw. odgrzewane czyli pieczone 2razy i mają ciemny kolor.... Po ok. 1godz staja się twarde i suche !!!! Tylko te wypiekane w marketach dają się zjeść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać po komentarzach, Polacy lubią brud i smród. To czego im żałować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo ludzkość wymrze  od sterylności. Już teraz dzieci są hodowane jak  w próbówkach.  Jak organizm nie ma kontaktu z zagrożeniem to nie buduje ochrony. Potem nietolerancja na wszystko i wszędzie
 Aha!!! Czyli wg Ciebie mam nietolerancję na gluten dlatego, że rodzice nauczyli mnie jak dbać o higienę osobistą??? Cikeawa teoria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota... wystarczy umyć bułki przed jedzeniem. Ja tak robię i jestem zdrowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drapanie i macanie po "bałaganie" a później bułek przebieranie to nic jak widok dziadka któremu z nosa kapie, wprost na pieczywko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ PassatLover To musza byc pycha takie nasiąknięte wiodą te bułki, pewnie smakują jak guma wtedy. Smacznego, to ci nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam widziałem jak jeden facet tak kichnął na bułki że wszystkie zostały opryskane jego śliną (pól biedy jak miał grupę, gorzej jak gruźlice albo jeszcze co gorszego). Sanepid ma racje bułki w zakryte w pojemnikach nie będą opluwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną wlepiać mandaty pańciom w moherowych beretach, które za każdym razem muszą wymacać brudnymi łapami kilkanaście bułek by wybrać 2-3. Rękawiczki foliowej taka nie założy bo przecież nie ma czasu, jej się śpieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie po małych sklepikach! na sali sklepowej zobaczycie zlewozmywak podwójny i przy nim umiejscowioną umywalkę -chore przepisy sanepidu. W zlewozmywaku każą myć np. noże, a w umywalce ręce, Kurwa jakby nie można było w jednym tego zrobić. Bardzo dobrze powinni zlikwidować tę instytucję. Rynek sam pokaże co jest dobre, uważasz że jest brudno, nie sterylnie nie musisz tam kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid niech nauczy macaczy pieczywa,że to nie kamyki tylko żywność i nie będzie problemu z zanieczyszczaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widzialam faceta jak sikal kolo marketu a potem poszedl na zakupy.z ta oblana moczem raczka.ciekawe czy pieczywko kupowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną wlepiać mandaty pańciom w moherowych beretach, które za każdym razem muszą wymacać brudnymi łapami kilkanaście bułek by wybrać 2-3. Rękawiczki foliowej taka nie założy bo przecież nie ma czasu, jej się śpieszy
  niech zaczną wlepiać mandaty mamusiom, i tatusiom z "uroczym", obślinionym dzieckiem, z glutkami zwisającymi do brody, drapiącym się nie powiem gdzie, biegającym po całym sklepie i bawiącym się na podłodze bułeczkami jak piłką - pomacać, poklepać, polizać i odłożyć na półkę. Bo dzieciom przecież wszystko wolno. Ale PIECZYWO TO przecież NIE ZABAWKI i można, a nawet należy tego uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W biedronkach np jest wszystko ładnie zabezpieczone i nie słyszałem żeby ktokolwiek się żalił z powodu utrudnionego dostępu do pieczywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irmina nikiel czyli wojewódzki inspektor startowała z listy PiS do sejmiku. Odnoszę wrażenie że utrudnianie życia innym to jej życiowe hobby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marketowy syfilis,mnóstwo jest chorych w tym również na gruźlicę którzy przebierają swoimi zainfekowanymi rękami, grzebią,aby potem ktoś inny jadł ich paluchami.Obleśny świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto kupuje pieczywo w markecie to syf jest największy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu widziałem jak jakiś dziad w Leclerku, który wyglądał na bezdomnego wziął butelkęz napojem i trochę sobie łykną po czym odstawił ją na pólkę. Ponieważ stałem obok i się popatrzyłem powiedział: Tylko łyka złapałem i sobie poszedł. Nie wiem czy widziała i wyłapała to ochorna, al eprzypuszczam, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie kto kupuje pieczywo w teskach i innych stonkach, przecież to syf mrożony naszpikowany chemią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...