Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy pracodawca może zwolnić kobietę w ciąży?

Utworzony przez 654321, 6 marca 2009 r. o 07:52
Moja rodzina historychnie jeden z największych pracodawców.Nazwiska w rodzinie ...,...,....W banku który współtworzyłem mówiło się że dzieci to nie ochroniarze chroniący przed wymiarem sprawiedliwości. Zmieniają temat dręczy mnie Ukraińskaja mafia chłopska z pod Lwowa centrum ma w Gnieźnie i Wrocławiu na rejon Wielkopolska.Czy warto na zachodzie zarabiać?
Ostatnio edytowany 9 marca 2009 r. o 12:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w firmie mojego wujka (Pan i Władca) pewna pracownica oznajmiła mu że jest w ciąży. Wujek zareagował natychmiastowo: zrobił się czerwony na twarzy, zacisnął zęby i pięści, po czym się zorientował że przemocy fizycznej może używać tylko w stosunku do nielicznych wieloletnich pracowników. Odwrócił się na pięcie i pognał do księgowego krzycząc (żeby usłyszeli inni pracownicy) "Zwalniamy tą panią dyscyplinarnie - wywalamy na zbity pysk!!!". Na szczęście księgowy (uosobienie oazy spokoju) pokazał zaświadczenie lekarskie i stwierdził krótko "Obawiam się że nie możemy tak postąpić". Firma działa do dziś i świetnie prosperuje. Proceder łamania praw pracowniczych (oraz ludzkich) dalej trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Jeżeli dajmy na to, w mojej firmie pracuje 5 osób ( w tym kobieta), wszyscy jeżdżą na walcach drogowych..........
Ostatnio edytowany 8 marca 2009 r. o 19:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM W TRZECIM MIESIACU CIAZY DOWIEDZIALAM SIE PARE DNI TEMU ALE BOJE SIE POWIEDZIEC PRACODAWCY PONIEWAZ BOJE SIE ZE MNIE ZWOLNI.UMOWA KONCZY MI SIE W LUTYM 2010 DOWIEDZIALAM SIE ZE DO PORODU NIE MOZE ZWOLNIC A CO POZNIEJ?PROSZE O POMOC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...