Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy używaliście u siebie pianki poliuretanowej do ocieplenia?

Utworzony przez Jasiek88, 17 czerwca 2019 r. o 09:49
Czy używaliście u siebie pianki poliuretanowej do ocieplenia? Jak wrażenia i czy się sprawdziło? Niby wiem, już prawie podjąłem decyzję, ale jeszcze przyda się dodatkowa rozmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykańska QuadFoam500 od ***s://doskonalaizolacja.pl . Tylko uważaj na podróby amerykańskich pianek, bo niektórzy wykonawcy to jednak przesadzają z tym dostępem do technologii. To jedyny, autoryzowany dystrybutor amerykańskiej pianki. Cenowo się pozytywnie zaskoczyłem, bo podobnie do instalacji wełny izolacyjnej wychodzi. Nie muszę mówić, że pianka ma jednak lepsze właściwości i praktycznie dożywotnią gwarancję. Zero mostków termicznych, pianka dobrze się prezentuje, szybka w aplikacji, nawet zimą bez problemów, czy dodatkowych przygotowań. To mi się bardzo spodobało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat pianka będzie dobrą opcją, ale jak masz doświadczonego wykonawcę, który pracuje na dobrych maszynach. Tak jak np. EkoPur System - ***s://ekopur-system.pl . Firma ma odpowiedni sprzęt, by utrzymać ciśnienie natrysku i wykonać izolację faktycznie na wysokim poziomie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...