Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy warto korzystać ze szczoteczki sonicznej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2019 r. o 23:19 Powrót do artykułu
Jak się kupi dobrą szczoteczkę elektryczną to naprawdę ma się potem bardzo ładne zęby, o wiele szybciej i dokładniej myte. Swoim dzieciom kupiłam (11 i 13 lat) 2 sztuki z Media Expert bo nieudolnie myły, a ceny u dentysty za plombę coraz większe. ***s://***mediaexpert.pl/lp,5767-oral-b-voucher-na-wczasy?utm_source=FB-OFF&utm_medium=WALLSTATYK-WERTYKAL&utm_campaign=oral-b-voucher-na-wczasy&utm_term=oral-b-voucher-na-wczasy-lp&utm_content=20.08.2019-oral-b-voucher-na-wczasy-lp&fbclid=IwAR1Mbnzr80jfcBTwGQndjQbT1gK2sYbz4AXQEenDxRXbn3CGaLtcGzo67Ec Skorzystałam też z tego konkursu, mąż wygrał ostatnio spod kapsla piwa 100 zł to zobaczę czy mi się też poszczęści :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się kupi dobrą szczoteczkę elektryczną to naprawdę ma się potem bardzo ładne zęby, o wiele szybciej i dokładniej myte. Swoim dzieciom kupiłam (11 i 13 lat) 2 sztuki z Media Expert bo nieudolnie myły, a ceny u dentysty za plombę coraz większe. ***s://***mediaexpert.pl/lp,5767-oral-b-voucher-na-wczasy?utm_source=FB-OFF&utm_medium=WALLSTATYK-WERTYKAL&utm_campaign=oral-b-voucher-na-wczasy&utm_term=oral-b-voucher-na-wczasy-lp&utm_content=20.08.2019-oral-b-voucher-na-wczasy-lp&fbclid=IwAR1Mbnzr80jfcBTwGQndjQbT1gK2sYbz4AXQEenDxRXbn3CGaLtcGzo67Ec Skorzystałam też z tego konkursu, mąż wygrał ostatnio spod kapsla piwa 100 zł to zobaczę czy mi się też poszczęści :D
 Fajna sprawa z tym konkursem! Dzięki wielkie za informację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa z tym konkursem! Dzięki wielkie za informację ;)
 O jaki konkurs chodzi? Jest na stronie mediaexpert?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest info na stronie media expert ale ogólnie to trzeba kupić oral b kids odpowiedzieć na pytanie jaka jest ulubiona postać z disneya dziecka i już 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa z tym konkursem! Dzięki wielkie za informację ;)
O jaki konkurs chodzi? Jest na stronie mediaexpert?
 Tu znajdziesz wszystkie informacje  ***s://***mediaexpert.pl/lp,5767-oral-b-voucher-na-wczasy  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Dzięki :) Faktycznie fajny konkurs. Jutro z córą bierzemy się za wybór postaci ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radości przy zgłoszeniu było co niemiara. Dzięki za informację o konkursie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez wziełam w nim udział bo wymieniałam szczoteczkę córki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O nie to ja chyba przegapiłam ten konkurs a w planach właśnie miałam zakup szczoteczki elektrycznej dla syna :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio zakupiłam właśnie w estetic dent szczoteczkę soniczną :) przyznam że faktycznie mają bardzo szeroki wybór i dosyć atrakcyjne ceny. Ale na największe uznanie zasługuje fachowe doradztwo dzięki któremu specjalista z estetic dent dobrał dla mnie odpowiednią szczotekę dla osób ze stałym aparatem ortodontycznym :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat szczoteczek elektrycznych i sonicznych. Tych, którzy chcą poznać naszą najnowszą szczoteczkę, zapraszamy na stronę ***s://***oralb.pl/produkty-kolekcje/genius-x. Pozdrawiamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o szczoteczkach, również sonicznych: ***s://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,159770,19736621,szczoteczki-do-zebow-ktora-najlepsza-zwykla-elektryczna-czy.html?disableRedirects=true
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...