Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy warto zainwestować w ledowe lampki choinkowe?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2018 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Dla mnie święta Bożego Narodzenia zawsze kojarzyły się z ubieraniem choinki i prezentami. W dzisiejszych czasach nie bawię się w bańki, teraz cukierki są tak tanie i bardziej błyszczące od innych ozdób, że kupuję 3 kilo tych smakołyków i wieszam je. No i problem rozebrania choinki sam się rozwiązuje. Wystarczy dopuścić do niej dzieciarnię ;) Żal, że samemu się już nie otrzymuje prezentów. Ach, to dzieciństwo. Ale wręczanie prezentów młodym sprawia też frajdę. Tym większą, im większa ich radość. Tylko powoli brakuje pomysłów na trafiony prezent. Nauczyłem się jednego. Nie kupować skomplikowanych konstrukcji. Przed dwoma laty przed dwie godziny składałem tor wyścigowy. Wójek, stary i głupi, to niech składa :( Ktoś ma pomysł na ciekawy prezent? W zeszłym roku kupiłem stolik z piłkarzykami... Wszyscy się nagrali ;) A wracając do tematu. To jeszcze Pasterka zapada w pamięci. Zwłaszcza tam, gdzie jest chór. Naprawdę warto się udać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Święta Bożego Narodzenia (...) a dla niektórych mając walor religijny kojarzone są z narodzinami Jezusa Chrystusa i nabożeństwami kościelnymi." Sztandar Ludu wychynął znowu zza szafy! Nie dość, że bzdura to jeszcze nie po polsku! Dużo tam macie ludzi niezorientowanych w realiach Polski, nie posiadających podstawowej wiedzy o polskich tradycjach i świętach? Może to dzieci resortowe? "Oświetlenie drzewka bożonarodzeniowego ma odstraszać złe moce i odwracać złe uroki (rzucone na domowników przez innych ludzi)" - kolejna bzdura! Albo Boże Narodzenie albo praktyki pogańskie i wiara w uroki i zabobony! Towarzysze, gdzie wasz materialistyczny światopogląd? Ech... Na wszelki wypadek przypomnę Wam: Wigilia w tym roku też wypada 24 grudnia i dzielimy się opłatkiem a nie jajeczkiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie warto inwestować w lampki choinkowe LED !!! inwestycja pewna, wysoka stopa zwrotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...