Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Soboń startuje do Sejmu z listy PiS ale jest delegowany przez Marka Jurka z Prawicy Rzeczypospolitej stąd to całe zamieszanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie chce być uczciwy i nie chce zgodnie z prawem. Po trupach do koryta, po kościele do koryta, po zwykłych ludziach do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zimnej zupy,ciepłej wódki i PIS=u uchowaj Nas Panie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń Ty Kurwo Polityczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Kraśniku przed kościołem grasowali ludzie z Nowoczesnej: wciskali ludziom ulotki, jabłka i namawiali do głosowania na Burą. To im wolno? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod kościołem Świętej Rodziny rowniez balony i ulotki PiSiorow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moment, spokojnie. Trzeba najpierw odróżnić dwie sytuacje: agitację z ambony (jak to ostatnio uprawiał Szymański z parafii przy Romera) i bezpośrednio przy wyjściu z kościoła, oraz "za płotem" czyli na miejscu, które pokazuje zdjęcie przedstawione do artykułu. W tym drugim nie ma nic złego o ile to już nie teren stanowiący własność kościoła. Nikt nikomu nie może zabronić stanięcia z ulotkami w miejscu, w którym jest duży przepływ ludzi, bo wyszli akurat z mszy. Każdy kandydat ma prawo to zrobić. Natomiast na terenie kościoła kategorycznie nie wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma w tym nic dziwnego. PiS d-pe liże kościołowi, kościół ich wspiera to wychodzą z założenia, że rozdawanie ulotek pod kościołem czy w agitacja przez księży w kościele jest dopuszczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod kościołami w Kraśniku Nowoczesna.pl - Petru i Burej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik, pułkownik zUBek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę pislam niż islam z gejami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stoją jakieś dzieci z ulotkami ale za płotem. O co tu bić pianę? Czytelnika chyba d... rozbolała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100- krotne dzięki dla czytelnika za promocję naszego świdniczanina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na zdjęciu widzimy gościa co nie idzie do kościoła tylko przechodzi obok i też dostał ulotkę. Na giełdzie w Elizówce też rozdawali ulotki i co w tym złego. Zatem szanowny czytelniku przypadkiem nie jesteś z Platformy Odchodzącej od koryta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę pislam niż islam z gejami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wykorzystuje kościoły i temat wiary jako swój prywatny folwark wyborczy! I co to za kandydat skoro nie wie kto i co robi w jego imieniu. Nie chcę takiego posła skoro nic nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież przed kościołem ale na ulicy, co widać na zdjęciu, wolno rozdawać ulotki i gazecie zbliżonej do PSL nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę, znowu przecież to dramat jest. Ale czego sie spodziewać jak Masłowska mówi, że dla nich to wszystko nieprzyjazne, media źle nastawione i jedynie to telewizja trwam, radio maryja więc gdzie mają agitować. Wstydu za grosz poważnie tacy wierzący, modlący a uszanować kościoła nie potrafią. WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem i chodzę do kościoła ale nie zagłosuje juz na PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste ze to była zaplanowana akcja przez Sobonia! Kto mu uwierzy w takie bajki, ze nie wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...