Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
POwskie trolle czytają gazety katolickie, już atakują tęczowych, bronią Kościola, to może przestaną aplikować sobie lewatywy? Świat się kończy, a może to tylko h..d.. i kamieni kupa w ich wykonaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń-to nie moja ręka, to nie moje ulotki, ta pani przyszła w kożuchu i w nim wychodzi. Bajkopisarz słaby zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polsce w sferze publicznej potrzebna jest dziś dyktatura Ewangelii" - pisał w 2005 roku Krzysztof Szczerski. Postulował wprowadzenie w Polsce radykalizmu cnót chrześcijańskich w sferze publicznej i uczynienie z Polski republiki wyznaniowej"   Dyktatura abp Julisza Peatza abp Wesołowskiego, Księdza Gila i Charamsy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi n miarę dzieciaków z gimnazjum. Czy się to zwolennikom PiS podoba czy nie na jakiekolwiek agitacje czy to w kościele czy pod nim nie powinno być zgody koniec i kropka. Niestety w lubelskim mało kto na to reaguje a i sami kandydaci z Arturem Soboniem na czele mają świadomość, że babcie po mszy mogą oddać na nich głos. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że PO lewatywie wyłażą oczy na wierzch, a tu masz, POwcom wychodzi troska o Kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież zakaz agitacji wyborczej dotyczy urzędów i instytucji państwowych oraz samorządowych, a zakaz umieszczania w pasie zieleni pasów drogowych miasta dotyczy wyborczych bannerów i plakatów, a nie rozdawania ulotek. Jurysdykcja organów państwa , samorządów i mediów kończy się na terenie m. innymi Kościołów i Związków Wyznaniowych, co wypada przypomnieć szczególnie w sytuacji, w której nasze miasto było kiedyś pod specjalnym nadzorem specjalnego departamentu MSW powołanego do dezintegracji i zwalczania Kościoła katolickiego. O co więc chodzi w informacji z dzisiejszego kolportażu ulotek jednego z kandydatów w okolicach będących własnością lubelskich parafii? Czy chodzi o to, żeby w przyszłą niedzielę z ambon Kościoła katolickiego wygłoszone zostały apele o wypełnienie obowiązku obywatelskiego w postaci udziału w wyborach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chodzi o to, że takie jest zdanie księży a nie trolli PiS. Bo według niektórych kandydatów i księży nic złego w tym nie ma a tu pierwsze znalezione w necie.  "...Innego zdania jest kuria. Duszpasterze mogą i powinni zachęcać do aktywnego udziału w wyborach. Natomiast nie powinni wskazywać konkretnych kandydatów ani także udostępniać kościelnych przestrzeni do akcji wyborczej - podkreśla..." No ale Soboń pewnie rządzi się swoimi prawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, ja się nie ma jak zdobywać głosy , to już błada się ludzi pod kościołem. Tak właśnie będą wyglądać rządy pisu. Nie konkretne osiągnięcia i inwestycje się liczą, tylko bzdurne hasła wyborcze. Głosujcie na doświadczenie i na ludzi , co ten region rozwijają, a nie pchają się na stołki. Ja głosuję dlatego na Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia , tak się głosy zdobywa..... Ludzie nie dopuszczajmy do władzy tych PISowców. Niech Lublin dalej się rozwija dzięki takim ludziom jak Żuk i Karpiński. Nie pozwólmy burzyć tego , co Ci ludzie już zrobili. Takie akcje , jak to agitowanie dzisiaj tylko pokazują jak Ci Pisowcy myślą i działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAKTY FAKTY FAKTY i lista tego co zostało zrobione za kadencji szanownych Panów i Pań kadydatów powinna świadczyć i decydować o wyborze, a nie marne ulotki i głupie hasła wyborcze. Jedyna osoba z doświadczeniem i całą listę zrealizowanych skutecznie złożonych celów i inwestycji , to były minister skarbu Karpiński. I tacy ludzie powinni dalej rozwijać i reprezentować ten region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie mi aj waj... mi PO-wskie ciule ciągle wrzucają swoje świstki do skrzynki pocztowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co słychać w Świątyni POwców? W Kozłowce POd POmnikiem Lenina? No właśnie, a mnie nie przeszkadza, że sobie tam mogą dawać… . ulotki. Bo jestem tolerancyjny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekając na islamistów, POnawijąc lewatywy, POwcy przypadkowo POszli POd Kościół. POmodlić się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie zachował się ks. proboszcz Zdzisław Słomka, który uznał, że przestrzeń sakralna to nie miejsce na agitację wyborczą i pogonił Tułajewa na cztery wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie zachował się ks. proboszcz Zdzisław Słomka, który uznał, że przestrzeń sakralna to nie miejsce na agitację wyborczą i pogonił Tułajewa na cztery wiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelka dziwka majtki pierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Tak , PIS Polskę zbawi , dobry elektrorat. Ehhh jak się nie ma argumentów, to kampanie prowadzi się pod kościołami. Szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech rozbią sobie kampanię w radio ma ryja. Jak się uśmiechną do E. Kruk to może im powie jak się whodzi w w rydzykowy tyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie mi aj waj... mi PiS-wskie ciule ciągle wrzucają swoje świstki do skrzynki pocztowej  :lol:  :lol:  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie zachował się ks. proboszcz Zdzisław Słomka, który uznał, że przestrzeń sakralna to nie miejsce na agitację wyborczą i pogonił Tułajewa na cztery wiatry.
Nic dodać, nic ująć:  "przestrzeń sakralna to nie miejsce na agitację wyborczą"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...