Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dacia sandero na biopaliwo

Utworzony przez ~Wojtek~, 3 maja 2010 r. o 20:56 Powrót do artykułu
W końcu jakiś koncern sensownie podszedł do sprawy. Może warto przyjrzeć się temu samochodowi? Ciekawe ile kosztuje, może będzie warto wziąć kredyt na niego? Tylko gdzie dadzą sensowny kredyt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja brałem ostatnio w getinie z 0% oprocentowaniem i to na nowy samochód - warto zajrzeć na stornę - oferują też kredyty na auta sprowadzane, kumpel brał i rzeczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wojtek~ napisał:
W końcu jakiś koncern sensownie podszedł do sprawy. Może warto przyjrzeć się temu samochodowi? Ciekawe ile kosztuje, może będzie warto wziąć kredyt na niego? Tylko gdzie dadzą sensowny kredyt?
wiadomo, kredytowac nikt nie chce, ale nie ma co siebie oszukiwac ze sie uzbiera, jak do tej pory nie wychodzilo, a jaki sens kupno drugiego starego auta ? Tez mam dylemat, troche badalem temat no i mysle o Getin. Najwieksze doswiadczenie, duzo opcji kredyotwych no i dostepnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy tych cenach paliw to może i nie głupi pomysł. Te biopaliwa są tańsze a skoro ten samochód jeździ i na takie i takie to może być ciekawe rozwiązanie. Trzeba tylko jeszcze sprawdzić cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUP VW GOLFA 2 1.6D I PĘDZI NA BIO BEZ PROBLEMÓW . POCO SIĘ WPIEPSZAĆ W KREDYTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...