Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dealer BMW w Lublinie

Utworzony przez moto.gda.pl, 11 marca 2009 r. o 16:07 Powrót do artykułu
WSZYSTKICH ZMOTORYZOWANYCH ZAPRASZAMY NA PORTAL MOTORYZACYJNY: www.moto.gda.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najpopularniejszy rocznik 1992 też będą sprzedawać? Wszyscy moi znajomi ze wsi som zainteresowani tym modelem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Best Auto".....worst customer's service!! - po polsku „Najlepsze auto....najgorsza obsługa klienta". Informacje w Internecie podają godziny otwarcia nowo otwartego salonu od 9.00 do 18.00 (ten weekend). O 17.25 w niedzielę, 29.03.2009 podjechałem pod bramę nowiutkiego salonu. Niestety nie zostałem wpuszczony. Najpierw ochroniarz, a potem osoba w krawacie (widać ważna) poinformowała mnie, że mimo informacji w Internecie, salon jest już zamknięty. Na uwagę, ze salon czynny jest do 18.00 usłyszałem, że tak, ale już jest zamknięty i nic nie można zobaczyć i że ….będziemy przeszkadzać!!!! Byłem z 18-letnim synem, fanem F1 i niestety nie pozwolono nam ani obejrzeć bolidu F1, ani innych modeli BMW. Cóż, pewnie tak dobre (best) i drogie samochody sprzedadzą się same…Dbałość o potencjalnego klienta , jakość obsługi… - sama nazwa salonu powinna wystarczyć! Gratuluję właścicielowi „świetnie dobranej i przeszkolonej obsługi”! Nie polecam!!! Były potencjalny klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, byłem i było fajnie. Mam zdjęcie z bolidem i wszystko grało. To, że w niedzielę o 17:25 było zamknięte. Wiesz nie ma się co dziwić po całym weekendzie pracy... Swoją drogą jeśli jesteś prawdziwym fanem F1 to czemu nie przyjechałeś w sobotę, albo w niedzielę po 12?? To jest ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podobało. Pierwsze takie otwarcie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są fajni. Najważniejsze, że znają się na robocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...