Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Demonstracja związków w Warszawie. Około 100 tys. protestujących (wideo)

Utworzony przez antypisdzielec i antysolid, 14 września 2013 r. o 19:18
a co to 70m tysięcy, które duda wyprowadził jak (...)38 milionów nie wyszło tylko śmiało się ze spędu pieniaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to 70m tysięcy, które duda wyprowadził jak (...)38 milionów nie wyszło tylko śmiało się ze spędu pieniaczy
BUCU !!! Bo tylko te 70 tyś ma jaja,a ta cała reszta to zwykłe CIOTY które ślizgają się na ich grzbietach i myślą że wszystko się samo zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość rządów żydokomuny w naszej ojczyżnie,tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 000 protestujących rodaków, a wy prawie o tym nie piszecie???? Na głównej stronie to powinno być cały dzień i relacje na żywo. Ale czego się spodziewać po .....           Polska prasa już prawie wymarła. Sprzedaliście się. Szkoda czasu by tu zaglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez dni prorestu media udowodniły,że są nie polskie i na usługach władzy.Dzisiaj jeszcze trwa akcja umniejszania wartości manifestacji m/in przez zaniżanie ilości związkowców z 200 tys na ok 100.Smutne to ,bo w Lublinie i na Lubelszczyźnie nie ma niezależnej prasy,która pisze prawdę,a telewizja to sam fakt zarządza BRAUN!!!! To samo za siebie mówi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość rządów żydokomuny w naszej ojczyżnie,tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUCU !!! Bo tylko te 70 tyś ma jaja,a ta cała reszta to zwykłe CIOTY które ślizgają się na ich grzbietach i myślą że wszystko się samo zrobi.
Tak jest jak piszesz,większość tylko ściska pośladki i czeka co z tego wyniknie,wyjdą ze swoich nor na gotowe,jak już będzie po wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA idiotom,komuchom,baranom i konfidentom stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura w kulminacyjnym momencie po południu było nawet do 230 tys. ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście TVN wie więcej. A ja uważam że TVN wie co musi wiedzieć np demonstrację nazywają strajkiem natomiast liczbę manifestantów oceniają na około 100 tyś. Manifestantów było ponad 200 tyś i to jest kością w gardle  nie tylko dla rządu Tuska ale też dla tych mediów które go wspierają podając  nie całkiem obiektywne informacje. Ja byłem i wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...