Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zabieg depilacji laserowej to najlepsza rzecz na jaką się zdecydowałam. Chodzę do salonu ***s://***depicare.pl/ w Warszawie, skończyłam zabiegi na całe nogi a teraz jestem w trakcie zabiegów na bikini. Efekt jest super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na depilacji laserowej w Warszawie w ***depicare.pl/ naprawdę sobie chwale. Włoski zniknęły błyskawicznie. Wcześniej bałam się, że będzie boleć, ale nic z tych rzeczy, całość odbyła się w przemiłej, takiej prawie rodzinnej atmosferze i nie zabrała dużo czasu. Także gorąco polecam dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest laser vectus. Sama przeszłam kilka zabiegów na nogi w salonie w Warszawie ***depicare.pl i polecam każdej, fajnie jest pożegnać się maszynką do golenia mruga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA miałam wykonaną serię zabiegów depialcji laserowej w salonie LaserDelux w Lublinie ul. Wieniawska 6. Polecam to miejsce za pełen profesjonalizm i dobre podejście do klientów ***s://laserdelux.pl/depilacja-laserowa-lublin/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...