Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sie burak przejechał... pewni z rymizy wracali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi fachowcy, co trzeba zrobić aby jadąc stracić panowanie nad kierownicą (autem)? - jechać 180km/h - jechać i patrzeć się do tyłu lub na bok, - wyprzedzać na czołówkę, - wyprzedzać na trzeciego? - inne propozycje? ...no chyba, że mu się coś z kołem zadziało, nie wiem, guma pękła czy coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamknij pizdę i nie komentuj szmato je**
...ale macie poziom dyskusji. Jak z pod budki z piwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze , że kierowca przypier***ił w drzewo a nie w inne auto bo by jeszcze więcej ofiar było. Jednym słowem " selekcja naturalna"  głupki same się wyeliminują he he . A swoją drogą to gdzie tak się śpieszyło temu kierowcy. Słyszałem , że ta cała zgraja pastuchów  jechała do kościoła na mszę świętą. Kierowca tak szybko jechał aby wszyscy przed mszą zdążyli się wyspowiadać i odmówić litanię loretańską do Najświętszej Marii Panny.
  Ja osobiście rozumiem złość tych, którzy tutaj zaglądają i komentują (mam na myśli złość wynikającą z ujawnianych ostatnio przypadków, że jacyś tam młodzi i gniewni popili, poszarżowali i się rozbili), ale weźcie też pod uwagę fakt, że np. kierowcy mogła pęknąć opona, albo koło odpadło, a może dzik przeleciał przez ulicę.... kuźwa, różnie bywa. Nie znacie dokładnie przebiegu zdarzenia, a już bełkotliwa maso znawców wyciągacie jednolite wnioski. Strach takich jak wy brać na ławę przysięgłych bo zaraz byście człowieka skazali na śmierć bez wnikliwej analizy.... ino szybciej do domu pójść. Jak w filmie 12 gniewnych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili nie sieja. Swoimi komentarzami sami sobie wystawiacie opinię. Szkoda tylko że jesteście za głupi żeby to zrozumieć. Co do wypadku to często na tym odcinku przechodzi zwierzyna z lasu. Wiem bo jezdze tamtędy praktycznie codziennie. Jest duże prawdopodobieństwo że wypadek był spowodowany jakimś dzikiem lub sarna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest Ty chemie jeden tam zginął młody chłopak ja go nie znałem ale znam jego rodziców szczerze im współczuję sam mam dzieci i to jest masakra dla rodziców. Marek bardzo mi przykro trzymajcie się Irek Padjasek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debili nie sieja. Swoimi komentarzami sami sobie wystawiacie opinię. Szkoda tylko że jesteście za głupi żeby to zrozumieć. Co do wypadku to często na tym odcinku przechodzi zwierzyna z lasu. Wiem bo jezdze tamtędy praktycznie codziennie. Jest duże prawdopodobieństwo że wypadek był spowodowany jakimś dzikiem lub sarna.
Jeżeli jeździsz tamtędy codziennie, to pamiętaj, żeby w takiej sytuacji nie próbować omijać zwierzęcia takiego jak dzik lub sarna, albo jeszcze mniejszego, bo łatwo się w ten sposób zabić. Co innego koń, krowa, łoś, jeleń, z którym zderzenie grozi śmiercią lub kalectwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co wiedzą co to znaczy tragiczny wypadek i stracić kogoś bliskiego nie zwracajcie uwagi na idiotyczne komentarze. Niech Bóg ma cię w swojej opiece kolego. Kondolencje dla Rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile jesteście i szkoda gadać a morze ciebie to spotka i co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA I KONDOLENCJE DLA RODZINY MATEUSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia straszna podejrzewam ze byla duza predkosc po tym co widac co zostalo z auta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie za życia był wiejskim kozakiem, rodzina była z jego wybryków dumna .A dziś wielkie larum- za późno..... Trzeba się cieszyć ,że tylko sam się grobnął. A nie zrobił krzywdę innym. Larum było robić jak kozaczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PATRZCIE NA BURAKÓW PISZĄCYCH DURNE KOMENTARZE , SŁOMA Z BUTÓW WAM WYSTAJE ...... BARANY ZASTANÓWCIE SIĘ CO PISZECIE , BYLIŚCIE TAM ??? KOZAK ??? - TAKIE SŁÓWKA ? ERA GIERKA LUB BLOKERS CWANIACZYSZ BO W NECIE ? PALANT BEZ JAJ WYRAZY SZACUNKU ... DLA RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kozak? grobnął? LARUM ? z filmów się naoglądałeś? K....wA - Co za wieśniactwo...i chamstwo z miasta... nauczcie się jez. polskiego chyba gimnazjum tu siedzi i przedszkole .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapierdalał jak durny pewnie niech mu ziemia lekką będzie... żartowałem chuj mu w dupe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURAK JESTEŚ, POWIEDZ TO W TWARZ JAK MASZ ODWAGĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest nikim stad komentarz chce sie dowartościować wie ze prosto w oczy to slowa nie powie a co dopiero KOZACZYC. JEDZ DO DEPULTYCZ I MIEJ ODWAGE MOWIC TO TWARZA W TWARZ CHETNIE POPATRZE I UMIESZCZE FILM TU ZAPRASZAM NA INTERNAUCI OCENIA CIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CheŁmIaK:Jeden z drugim nawet nie pomyślisz przez chwile co może czuć teraz rodzina czy przyjaciele tego chłopaka.To nie są filmiki robione u ruskich ze fajnie się pośmiać i anonimowo pohejtowac. Mateusz naprawdę nie żyje. I czy zapierdalał czy miał pecha to nie jest powód do obrażania go ,wogole go nie znając.Czytając te komentarze ciekawi mnie czy gdy zobaczysz zdjęcie rozjebanego samochodu ojca ,matki ,siostry, sąsiada czy kogo tam jeszcze masz?Tez napiszesz ze był kozak? lub naturalna selekcja? dopiero jak staniesz nad trumna dotrze do Ciebie jakim byleś frajerem pisząc takie brednie...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmowce! Współczuję rodzinie Lepiej tego nie komentować wziąć slowa ksiedza do serca kto byl na pogrzebie ten wie o czym pisze. Jeszcze raz kondolencje dla rodziny trzymajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia, szkoda chłopaka :-( podobno zmarł również pasazer, współczuje rodzinom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...