disulfiram alcobuse tabletki pasozyty giardia liamblia 100mg sprzedam disulfiram w tabletkach pod nazwą alcobuse, w listkach po 4 tabletki po 100mg. cena 2zl tabletka. ważny 11.2020. producent t.o. pharma co, ltd. bangkok. oprócz terapii alkoholowej, lek jest stosowany w chorobie pasożytniczej giadia liamblia. wysyłka pobraniowa 20zł lub koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z tajlandii 20zł. oferuję równiez inne leki przeciwpasożytnicze na robaki, tasiemce, przywry, motylice, glisty. prazykwantel 600mg, od 2.5zl/tabletka, 08.2021 yomesan 500mg od 2 zł/tabletka, 4 tabletki w blistrze, 01.2022 vermox mebendazole 100mg od 1zl/tabletka, 03.2020. stromectol ivermektyna 6mg od 20zl/tabletka, 04.2019 leki są kupione w oryginalnym zapieczętowanym opakowaniu, w miarę możliwości bezpośrednio od producenta w ilościach i cenach hurtowych – co przekłada się na niską cenę moich leków. przy mniejszej ilości odliczam do torebek strunowych. przy zakupie połowy opakowania wysyłam w oryginalnym pudełku i dołączam naklejkę. jestem w stanie pobić każdą opublikowaną cenę, do tego gwarantuję pewność dotarcia leku z tajlandii – jeśli opóźnia się przesyłka, to wysyłam zastępczą z polski. mogę szukać dowolnych innych leków, mniej popularnych – jakkolwiek, będą one droższe, ze względu na trudniejszy dostęp i cena detaliczna, a nie hurtowa. stosować można też profilaktycznie, szczególnie, gdy żyje się ze zwierzętami domowymi, w czasie ich odrobaczania. leczenie najlepiej przeprowadzić w całej rodzinie. leki przeciwpasożytnicze należy mieszać, bo robaki się szybko uodparniają. jan krongboon massagewarsaw gmail com ***facebook.com/kurs.tajski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz