Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla kogo "Suseł 2009"?

Utworzony przez bocian, 22 stycznia 2010 r. o 14:56
moim faworytem jest Susia z 4x4 białe błoto chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany.... "monumentalne dzieło" - lokalni badacze, lokalne kompleksy - nawet w doborze słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suseł to zwierzę partyjne przypisane PSL-wcom,bo oni walczyli o jego byt na lotnisku w Swidniku!Ale do czasu tylko,gdy byli w opozycji w sejmiku.Z chwilą kiedy dogadali się z hazardzistami przestał być problem susłów na lotnisku.To zwierzę chyba zrozumiało swoich obrońców i albo się wyniosło z lotniska,albo też coś się z nim stało.Ja oceniam ,że weszło w koalicję z gomofilcowymi i nie chce im przeszkadzać w obejmowaniu coraz to nowych stołków.Tak czy owak nagroda ta należy się Wojtasowi ,bo on walczył o ich przetrwanie w Swidniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Suseł 2009" powinien zostać przyznany takiemu jednemu Susłowi (ale tylko z nazwy) z lubelskiego aresztu...:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proponuję ustanowienie także antynagrody cz też niehonorowego tytułu dla tych, którzy jawnie i świadomie szkodzą środowisku i jako pierwszych do tego tytułu (antynagrody) zgłaszam wójta gminy Strzyżewice i starostę lubelskiego za chybiony pomysł kajakostrady na rzece Bystrzycy, na jej odcinku w obrębie gminy Strzyżewice, gdzie są unikatowe nie tylko na Lubelszczyźnie tarliska pstrąga potokowego i innych ryb łososiowatych. Niech ta antynagroda-tytuł niehonorowy nazywa się np. nagrodą "parszywego szczura" czy "turkucia podjadka" albo "skunsa-śmierdziela", itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...