Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
Gość napisał:
Nie, nie Turkish, z tego co zauwazyłam on nadal się wypowiada na forum, a ja już tylko podczytuję.
Turkisch jako jeden z nielicznych pisze co myśli o Jumanie,bardzo mi zaimponował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Turkisch jako jeden z nielicznych pisze co myśli o Jumanie,bardzo mi zaimponował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co, VAREA nie ma już gdzie się wymondrzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To co, VAREA nie ma już gdzie się wymondrzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co to za śmiehy? Nie wymondrzaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie ,że baby spice to gina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kashmi082 to niezły pajac.Facet zrobił z siebie swiadka w sprawie Iwony.Kłamczuch jakich malo!!Boże i jeszcze wyglda jak idz po wino i nie wracaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiecie ,że baby spice to gina?
Z kond wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Z kond wiesz?
Uchowaj Boże!!! wszystkimi mogę być tylko nie Giną! zresztą ruszcie makówkami jak mogę być Giną i mieć takie samo zdanie jak G8 a teraz spadam do pracy nadrabiać zaległości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uchowaj Boże!!! wszystkimi mogę być tylko nie Giną! zresztą ruszcie makówkami jak mogę być Giną i mieć takie samo zdanie jak G8 a teraz spadam do pracy nadrabiać zaległości
A z kond my mamy wiedzieć kto teraz pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znikond
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Infa też sama sobie plusy wali. Widziałam
A misi yurkiś minusy wali. Widziałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolec napisał:
znikond
aha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kizia napisał:
A misi yurkiś minusy wali. Widziałam
A kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nic nie piszecie kochaniusie kochane? Buziaczki słodziudkie, cmok cmok, kisski kisski, pausie, papeczki, papa całusów 122 :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Czemu nic nie piszecie kochaniusie kochane? Buziaczki słodziudkie, cmok cmok, kisski kisski, pausie, papeczki, papa całusów 122 :*
Co to są te?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to są te?
To są papusie, przepraszam, że zjadłam literkeczkę. Czasem tak mi umyka jak szybko piszę wzruszona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to są te?
Spółdzielcze punktowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
To są papusie, przepraszam, że zjadłam literkeczkę. Czasem tak mi umyka jak szybko piszę wzruszona.
Skorpion to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Czemu nic nie piszecie kochaniusie kochane? Buziaczki słodziudkie, cmok cmok, kisski kisski, pausie, papeczki, papa całusów 122 :*
Wieś tańczy i śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...