Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego mucha zatrudniła Wieczorka? "Posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie"

Utworzony przez Gość, 2 lutego 2012 o 15:19
http://www.youtube.com/watch?v=VCH6n-OGSJA
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEJ MECHANIK SAMOCHODOWY? WIEM GDZIE MA ZAKŁAD...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOLONO, STRZYŻONO U nas, kto jest niby chory, Zwołuje zaraz doktory; Lecz czując się bardzo słaby Prosi chłopa albo baby. Ci ze swego aptekarstwa Potrafiają i podagrze, I chiragrze, i głuchotom, I suchotom, i głupotom Radzić. A i u nich wszakże Nie masz na upór lekarstwa. Mieszkał Mazur blisko Zgierza, Któremu zginęła suka, Straż domostwa i spichlerza. Gdy jej z żalem i kłopotem W okolicy całej szuka, Wróciła się tydzień potem. Ledwie poznał, że to ona; Bo była wpół ogolona. "O zbóje! zeby ją skryli, Używają takich figli, Że biedaczkę wygolili!" "Powiedz raczej, że ostrzygli - Robi mu uwagę żona - Bo psów nie golą, lecz strzygą". "A no patrzajcies no mi go, - - Odpowie Mazur z przekąsem - Jakaś ty mi dyć uczona! Mając gołe jak pięść lice, Chcesz nauczać nas pod wąsem, Co jest brzytwa, co nozyce? Przecież dobrze, suko miła, Ześ tu jest, choć ogolona". "I jam rada, ze wróciła, - - Odpowiada na to żona - Choć wróciła ostrzyzona". "A nasz pan, co mu łysina Przyświeca się jak ta psina, Myślisz, ze jest postrzyzona?..." "A wąsiki ekonoma, - - Odpowiada zaraz żona - Co mu wiszą jak u soma, A błyscą jak namascone, Sąć gólone czy strzyżone?" "Biez-ci licho tego soma I pana, i ekonoma, - - Dobroduszny Mazur rzecze - Dobrze, ze suka jest doma, Choć tak szpetnie ogolona". "Prawdę mówisz, mój człowiecze, Toć i jam się ucieszyła - Odpowiada zaraz żona - Ze się suka powróciła, Choć tak szpetnie ostrzyzona". "Głupiaś z twymi nozycami!" "I ty z twoimi brzytwami!..." "Ze golona, przypatrzze się!" "Ze strzyzona, pokaze się! A dyć-ze to nierówne cięcie, Co jak kosa trawę siecze". "A dyć to w skórę zarznięcie, Jak jak doktor... aż krew ciecze". Tak się kłócą mąż i żona; Miasto Zgierz całe się zbiega, A krzyk wkoło się rozlega: "Ogólona!" "Ostrzyzona!" Idzie sąsiad: "Niechaj przyjdzie. Niech się wpatrzy i przekona". Jedzie Żydi "Podjedź no, Zydzie. Czy golona, czy strzyzona?" Od Żyda aż do plebana, Od plebana aż do pana, Sprawa zapieczętowana: Co rzekł sąsiad, i Żyd potwierdził, Pleban przyznał, to pan stwierdził: Że wygrała męska strona, Że suka jest ogolona. Wracają do domu strony, Po drodze chłop pyta żony: Czy wyroku treść pamięta? Ona milczy jak zaklęta. U progu suka ich wita; "Pódź tu, moja ogolona!" - Woła mąż, na to kobiéta: "Pódź tu, moja ostrzyzona!" Mazur wściekł się, już nie gada Ani żonie odpowiada, Tylko wziąwszy pod rękawki Wlecze ją wprost do sadzawki I topi jak kadź ogórków. Ona, nie nawykła nurków, Już się zachłysnęła nieraz; On, trzymając za ramiona, Gnębi krzycząc: "A no teraz; Czy golona, czy strzyzona?" Biedaczka, ze śmiercią w walce, Czując skonu paraliże, Wytknęła tylko dwa palce I za odpowiedź palcami, Jakby dwiema nożycami, Mężowi pod nosem strzyże. Na ten widok uciekł z wody. Ona poszła do gospody, On się puścił aż do Zgierza I tam przystał za żołnierza.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha zabezpiecza już swoje tyły po przegranych wyborach za 4 lata. Jak pan Janusz J. kopnie ją w tyłek bo już jest za stara do łóżkowych szaleństw, to wtedy będzie fryzjerką u pana Wieczorka. Nie musi się na tym znać, wystarczy że była klientką w jego zakładzie fryzjerskim. A swoją drogą to marny musi być ekonomista z tego Wieczorka skoro został fryzjerem.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryzjer posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie do rządzenia Polską? No pani mucho, niewiele pani brak do Lenina, on też uważał, że kucharka może rządzić państwem. Żądam pani dymisji za takie niegodne postępowanie, i proszę mi nie wmawiać, że pani nie wiedziała, że ten facet to pani fryzjer. Doprawdy nie wie pani, kogo pani mianuje? to tym bardziej proszę złożyć rezygnację, bo się pani nie nadaje na swoje stanowisko. Co było zresztą oczywiste od początku. Duże parcie na koryto i to za pomocą wszystkich członków.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry fryzjer goli i strzyże, potem pogłaszcze i fryzurę grzebieniem wyliże.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak mi sie wkleilo..... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120201/LUBLIN/205264084
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale durmi ci dziennikarze - ciemnogród prasowy !!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobry fryzjer goli i strzyże, potem pogłaszcze i fryzurę grzebieniem wyliże.
http://kobieta.wp.pl/kat,26353,title,Najmodniejsze-fryzury-intymne,wid,12577762,wiadomosc.html?ticaid=1dd98
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękknie się dzieje, pięknie. Mucha stanowisko całkiem nieadekwatne do swojego wykształcenia, zero jakiegokolwiek zwioązku ze sportem (no, wie gdzie są bramki i że jest piłka) i do tego zatrudnia ludzi swojego pokroju, haha! Swoją drogą, jak już ktoś wyżej napisał, świetnym musi być ekonommistą skoro został fryzjerem!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj pani minister...I po co ta pseudoironia, a mówiąc wprost-rżnięcie głupa z pani strony? Przecież nikt nie twierdzi, że dała pani posadkę temu jegomościowi tylko i wyłacznie w dowód wdzięczności za nienagannie zrobione w jego salonie fryzjerskim pasemka, czy coś w tym guście... Ludzie chcieliby jedynie się dowiedzieć, i maja do tego prawo, bo COS nie jest pani prywatnym folwarkiem, w czym ten pan był lepszy od innych kandydatów na to stanowisko, bo tacy z pewnościa byli, skąd w ogóle dowiedział sie o wakacie w COS-ie, co takiego zawarł w swym CV, że zdecydowała się pani akurat na niego...Wszystko wskazuje na to, że ze sportem ma on tyle wspólnego, co piernik z wiatrakiem, z zarządzaniem dużą instytucją tyle samo... Więc CO..?Czym panią przekonał, że jest najlepszym kandydatem na to stanowisko?Ukończonymi studiami..?Wolne żarty...Niejedna ekspedientka w sklepie je dzisiaj ma... Doświadczeniem w zarządzaniu salonem fryzjerskim..?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZZZZZZZ!!!!! przegiąłem z bluzgami BZZZZ!
Ostatnio edytowany 3 lutego 2012 o 10:17
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto się muchą urodził orłem nie zostanie - widać to po jakości podejmowanych decyzji - można je nazwać "decyzje muchowe"
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp tej pani jest żalosna...do kogo jest ta bezczelna odp ? przeciez normalnie nie zatrudnia sie znajomych ! w rzadze !! wstyd ale taki fachowiec jak pani minister pewnie zatrudni innych znajomych
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest arogancja władzy, myślę,że niedługo viceministrem zostanie pani sprzątająca mieszkanie Muchy, ma kwalifikacje - dobrze macha szczotką wygimnastykowana jest - nadaje się
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
odp tej pani jest żalosna...do kogo jest ta bezczelna odp ? przeciez normalnie nie zatrudnia sie znajomych ! w rzadze !! wstyd ale taki fachowiec jak pani minister pewnie zatrudni innych znajomych
Chce mieć swoja POMPKĘ pod ręka i na oku,nie ma się co dziwić.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMI SOBIE TĄ MUSZKĘ WYBRALISCIE TĘPAKI, A TERAZ MARUDZICIE? DOBRZE WAM TAK. I PANI M. BĘDZIE DALEJ KRĘCIĆ LODY I ROBIĆ CO CHCE BO ZROBIŁA SOBIE ŁADNE PLAKATY, A TAKIE TĘPE LUPELSKIE ŁBY JĄ WYBRAŁY. JESTEŚCIE SIEBIE WARCI )
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam - tu kłaniam sie do dziennikarzy proszę sprawdzic kto w Urzędzie Miasta i w Urzędzie Marszałkowskim zajmuje się sportem, ilu fachowców z przygotowaniem AWF a ilu kolesiów???????????????????????????????? ,,taki sport jacy fachowcy"
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viva EURO 2012 już widzę rangę tej imprezy jak będą tacy ludzie przygotowywali EURO. Może zamiast piłkarskich rozgrywek zrobimy festiwal fryzjerstwa. Stadiony już mamy
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Minister tłumaczy, że Wieczorek został powołany przez nią na stanowisko zastępcy dyrektora COS ds. programowo-sportowych po to, aby w instytucji przeprowadzić głębokie zmiany. - Posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie życiowe, aby temu zadaniu sprostać - pisze Joanna Mucha" "Doświadczenie życiowe" w jurorowaniu w konkursach miss, he he. To całe CV Wieczorka. Mucha jest żenująca. Nie umie odpowiedzieć na najprostsze zarzuty dziennikarzy. Jaką ten fryzjer Wieczorek ma wieloletnią praktykę zawodową ???
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.