Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego mucha zatrudniła Wieczorka? "Posiada wiedzę, kompetencje i doświadczenie"

Utworzony przez Gość, 2 lutego 2012 r. o 15:19
-emeryt odkrywajacy Intern napisał:
Z wielka przyjemnością czytam co poniektóre wpisy! Ileż prostactwa, zawiści i głupoty kryje się w tych wszystkich pół inteligentnych frustratach, maluczkich złośliwych kreaturkach bez przeszłości i bez przyszłości. Nie znam owego Wieczorka i nie boleje nad tym, ale tez przeczytałem dokładnie zawarte w słowach pani Muchy uzasadnienie rekomendacji dla tego człowieka - na stanowisko w strukturach rządowych. Przecież ów że „fryzjer” pod każdym względem na głowę bije wszystkich nieudacznych forumowiczów kompletnie wyzwolonych z inteligencji. Nieudacznicy zawsze muszą znaleźć powód do podbudowania własnego ego! Zaiste godne to pogardy!
Niestety, wszystko co pisali moi poprzednicy o p. Wieczorku moge potwierdzić - znałem go dobrze osobiście i... niestety tak to wygląda jak piszą internowicze. Pozdrawiam pana, niech pan dalej odkrywa ten internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie zdałem sobie sprawę,że nawet jakbym zarządzał siecią 200 zakładów sklepów sprzedających buty sportowe, miał klika fakultetów i doświadczenie w zarządzaniu, to i tak ludzie powiedzą, że jestem sprzedawcą butów. Jak nie znacie człowieka i jego dokonań, to łatwo kogoś na forum oczernić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fryzjerstwo to zawod z wielka przyszloscia http://www.fryzuryintymne.pl/fryzjer-intymny/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie juz spokój, nie osądzajcie człowieka nie znając go, poczekajmy z tym aż coś nam pokażą. Może nie jest kompetentna osobą a może jest! Nikt z Was tego nie wiem więc ze hipotetyczne osądy są poniżej pasa, więc zamiast wylewać to swoje irytacje mieszając z błotem człowieka który być może coś zrobi a być może nie. Osadzimy za jakiś czas, teraz to chyba za wcześnie prawda???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzyłabym sobie żeby ludzie którzy tak chętenie osądzają innych samo isiagneli tyle w zyciua i aby im się chciało więcej niż stukać posty na łamach forum. Czy ktoś z Mądralinskich zadał sobie pytanie ile trzeba czasu i wysiłku poświęcić aby się kształcić. ile trzeba życia przejśc aby prowadzić organizację? Nikt kto nie ma z tym styczności nie wie o czym mówi. Ponad to doświadczenie i wykształcenie świadczy o tym, że jest to osoba która będzie umiała się odnaleźć także w zarządzaniu GOS. Ktoś Wam kiedys dał szansę? Dajcie ją też innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja go znam meda jakich mało !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAC ZE SILA MEDIOW NIE ZNA GRANIC.....AZ STRACH BIERZE ZE KTOS NAPISZE"FRYZJER ZOSTAL DYREKTOREM"A CALY ZACNY ZACOFANY I CIEMNY NAROD WIERZY I NIE WERYFIKUJE INFORMACJI!!! JAKIS REPORTER DOSTAL WYTYCZNE ZE MA AFERE ROZPETAC I TAKZE UCZYNIL...KOLEJNA MARIONETKA !! LUDZIE OGRANIJCIE SIE MOZE NIECH SIE WYPOWIE SAM ATAKOWANY"FRYZJER" A NIE SIADACIE NA NIM I OBELGAMI RZUCACIE NIE ZNAJAC CZLOWIEKA JEGO DOSWIADCZENIA I DOROBKU JAKO MENAGERA. WSTYD NORMALNIE ZA LUDZI...NAJŁATWIEJ TO SOBIE JAKIS TEMAT NAKRECIC I HISTORIE DO TEGO DOROBIC...ALE TO JUZ O WAS MOI DRODZY SWIADCZY......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
a ja go znam meda jakich mało !!!!
Racja w 100%.Też miałem tą przykrość poznać tą mendę. Teraz to będzie mógł pokazać swoje "umiejętności" w kombinowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lub 4 razy to jej gruntownie odbyt wyborował żeby dostać to stanowisko. Dla mnie Aśka to zwykła dziwka, która stawia na swoją karierę i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Marek Wieczorek był prezesem wielu firm między innymi klubu muzycznego w Lublinie o nazwie ART-BIS puszczał tam też muzykę jako dj Maruch no i jak skończył kłub????? Zbankrutował a zaznacze że znajdował sie na miasteczku akademickim , ludzi troszkę było , bardzo kompetentny człowiek hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
Życzyłabym sobie żeby ludzie którzy tak chętenie osądzają innych samo isiagneli tyle w zyciua i aby im się chciało więcej niż stukać posty na łamach forum. Czy ktoś z Mądralinskich zadał sobie pytanie ile trzeba czasu i wysiłku poświęcić aby się kształcić. ile trzeba życia przejśc aby prowadzić organizację? Nikt kto nie ma z tym styczności nie wie o czym mówi. Ponad to doświadczenie i wykształcenie świadczy o tym, że jest to osoba która będzie umiała się odnaleźć także w zarządzaniu GOS. Ktoś Wam kiedys dał szansę? Dajcie ją też innym.
Zgadzam się z opinią. A przy okazji dodam, że Pan M.Wieczorek jest osobą dobrze wykształconą i posiadającą duże doświadczenie. W środowisku ma bardzo dobrą opinię i cieszy się szacunkiem. Szczerze życzę powodzenia! I starać się nie przejmować medialnymi prowokacjami i żółcią, która wylewa się na forum. Zazdrość ludzi bywa okrutna i ciągle zaskakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mila napisał:
Zgadzam się z opinią. A przy okazji dodam, że Pan M.Wieczorek jest osobą dobrze wykształconą i posiadającą duże doświadczenie. W środowisku ma bardzo dobrą opinię i cieszy się szacunkiem. Szczerze życzę powodzenia! I starać się nie przejmować medialnymi prowokacjami i żółcią, która wylewa się na forum. Zazdrość ludzi bywa okrutna i ciągle zaskakuje.
chyba nie znasz dziewczynko bliżej tego pana skoro w tak ciepłych słowach o nim piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
legendarny 5 elemnet najwieksza ciuchnia w lublinie w tamtych czasach melina jakich malo. dziwne zeby tak zdolny przedsiebiorca szedl na cieple stanowisko panstwowe bo niby po co skoro tak dobrze sobie radzil jako biznesmen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mila napisał:
Zgadzam się z opinią. A przy okazji dodam, że Pan M.Wieczorek jest osobą dobrze wykształconą i posiadającą duże doświadczenie. W środowisku ma bardzo dobrą opinię i cieszy się szacunkiem. Szczerze życzę powodzenia! I starać się nie przejmować medialnymi prowokacjami i żółcią, która wylewa się na forum. Zazdrość ludzi bywa okrutna i ciągle zaskakuje.
Jak to czytam to nabieram przekonania że ten FRYZJER to chyba jedyny i ostatni wykształcony w tym kraju.Innych kandydatów na pewno niema i nie było. Strasznie RYŻA POlityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to był dla mnie news wczorajszego dnia !!! MAREK WIECZOREK dla mediów znany od wczoraj jako ,, FRYZJER" a dla kolegów ze szkoły i podwórka jako MARUCHA...w Centrum Sportu - nigdy bym na to nie wpadł. Szczerze mówiąc jako ,,kolega z boiska" , który grał z nim w kapsle ,życzę markowi sukcesów !!Jako kibic będę wspierał a jako podatnik będę przyglądał się i rozliczę w czasie najblizszych wyborów swoim głosem ,który oddam na PO lub nie. Jeśli chodzi o fakty to z Fryzjerstwem Marek ma do czynienia tyle co Joanna Mucha ze sportem. Pewnie równie dobrze ja , który spędzam dużo czasu( wg.opinni moje żony) oglądając Piłkę Nożną , mógłbym poprowadzić drużyne piłkarską ale trego nie pozwala mi uczynić , brak znajomości z Panią Minister Wszystko to czyli decyzje personalne Premiara w obsadzeniu stanowisk są odsuwaniem fundamentalnych problemów POLSKI na bok a zamiast tego Premier funduje nam reality show z gwiazdami Grabarczykiem ( niegdyś) Arłukowiczem, Muchą ( obecnie). Wracając jednak do FRYZJERA .... Biedny ten kraj , którym mają rządzić polityczni karierowicze i nie spełnieni animatorzy kultury z ART BIS Clubu( który stał się pod kierownictwem MW tandetną tancbudą). PREMIERZE TUSK POBUDKA !!!!- bo "trzeciej rundy" nie będzie ! PS. Zawsze wolałem zamiast towarzystwa Marka Wieczorka kompanię Mirka Barszcza (http://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Barszcz) .. bo Mirek był przyzwoitszy ,grał lepiej na gitarze i opinie na temat świata miał jakby bliższe moich ....i tak mi już na zawsze zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
True, Krzychu, true.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chris o poranku... napisał:
No to był dla mnie news wczorajszego dnia !!! MAREK WIECZOREK dla mediów znany od wczoraj jako ,, FRYZJER" a dla kolegów ze szkoły i podwórka jako MARUCHA...w Centrum Sportu - nigdy bym na to nie wpadł. Szczerze mówiąc jako ,,kolega z boiska" , który grał z nim w kapsle ,życzę markowi sukcesów !!Jako kibic będę wspierał a jako podatnik będę przyglądał się i rozliczę w czasie najblizszych wyborów swoim głosem ,który oddam na PO lub nie. Jeśli chodzi o fakty to z Fryzjerstwem Marek ma do czynienia tyle co Joanna Mucha ze sportem. Pewnie równie dobrze ja , który spędzam dużo czasu( wg.opinni moje żony) oglądając Piłkę Nożną , mógłbym poprowadzić drużyne piłkarską ale trego nie pozwala mi uczynić , brak znajomości z Panią Minister Wszystko to czyli decyzje personalne Premiara w obsadzeniu stanowisk są odsuwaniem fundamentalnych problemów POLSKI na bok a zamiast tego Premier funduje nam reality show z gwiazdami Grabarczykiem ( niegdyś) Arłukowiczem, Muchą ( obecnie). Wracając jednak do FRYZJERA .... Biedny ten kraj , którym mają rządzić polityczni karierowicze i nie spełnieni animatorzy kultury z ART BIS Clubu( który stał się pod kierownictwem MW tandetną tancbudą). PREMIERZE TUSK POBUDKA !!!!- bo "trzeciej rundy" nie będzie ! PS. Zawsze wolałem zamiast towarzystwa Marka Wieczorka kompanię Mirka Barszcza (http://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Barszcz) .. bo Mirek był przyzwoitszy ,grał lepiej na gitarze i opinie na temat świata miał jakby bliższe moich ....i tak mi już na zawsze zostało.
MARUCH wszystko wyrucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Jak to czytam to nabieram przekonania że ten FRYZJER to chyba jedyny i ostatni wykształcony w tym kraju.Innych kandydatów na pewno niema i nie było. Strasznie RYŻA POlityka.
I tu jest właśnie pole do działania dla detektywa Rutkowskiego,aby rozpracować i muchę i fryzjera. Weżnie się ostro za nich to też pękną jak stare gacie. Łapką po łapkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tu jest właśnie pole do działania dla detektywa Rutkowskiego,aby rozpracować i muchę i fryzjera. Weżnie się ostro za nich to też pękną jak stare gacie. Łapką po łapkach.
Nie tylko za nich, ale za całą tą partie POjebów, najpierw każdego wariografem a potem wibratorem, tam każdy ma coś za uszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...