Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi lubelskich lokatorów sięgają milionów złotych

Utworzony przez poddany cara, 11 lutego 2009 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Ale, żeby tak, lokator mógł regulować, np. ilość wynoszonych śmieci, czy ilość ogrzewania mieszkania, np. kiedy go nie ma, lub nie wszystkie pomieszczenia potrzebuje ogrzewać lub gdy po prostu, go nie stać, bo nie ma pieniędzy, to już spółdzielnia nie widzi rozwiązania. Każe płacić za wszystko. Jak spółdzielca nie korzysta, a mimo to spółdzielca, płaci za usługę z której nie korzysta, to zyskuje prezes spółdzileni i ma większe pobory i premie - proste! Czy mieszkasz i korzystasz czy nie - płać. Komuna w czystej postaci. Wszystkie jest wspólne, a na tym bajzlem prezes trzyma swoją owłosioną łapę! Dotyczy to też, przymusowego płacenia za śmieci, za wodę, która gdzieś ginie i administacja, mimo że rozbudowana do absurdalnych rozmiarów, nie może dojść gdzie ta woda ginie! Jest też wiele innych składników czynszu, z których lokator nie korzysta, a musi za to płacić. Różne, też są stawki vat, np. inne na wodę, inne na ubezpieczenie, zero lub brak vat-u jest np. w podatkach miejskich. Wszystkie te składniki zarząd spółdzielni wrzuca do jednej stawki 22%, mimo że sam dostaje f-ry vat w stawkach jakie są obowiązujące w danej branży, np. zero lub 7%. Maja z tego, w skali spółdzielni niesamowite nadwyżki, kosztem nieszczęsnych członków. Pasą brzuchy zarządy spółdzielni z ich prezesami na czele, gdzie nie liczy się prawda a króluje obłuda i fałszywa rzeczywistość. Dlaczego, nie otrzymujemy, w przysyłanych, czynszach, dokładnie, za co i w jakiej stwce płacimy czynsz. Np. tak jak to robi elektrownia. Komuna podobna minęła, powinni spółdzielcy otrzymywać rachunki czynszowe, w których jest dokładnie za co i za ile płacę. Powinno to być transparentne i przejrzyste, a jest mętna woda, w której najlepiej czują się, te szumowiny z zarządów spółdzielni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja żałuje że ciągle w LSM nie ma możliwości internetowego śledzenia i kontroli konta swojego mieszkania. Byłby to duży ukłon w kierunku młodych mieszkańców osiedli których jest coraz wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.