Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe, że takie komentarze zazwyczaj padają z ust ludzi, którzy myślą, że są prawicowi i najczęściej popierają partię PiS. Kiedyś osobiście jeden ze zwolenników partii rządzącej podszedł do mnie, gdy usłyszał, że nie popieram tej partii i powiedział, że tacy jak ja powinni wisieć albo powinno mi się odebrać obywatelstwo. Prawdziwi katolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy nie okazują hejtu. Oni się w nim powoli duszą i gniją od środka. Na zewnątrz są politycznie poprawni. Taki pijar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety mamy niedokształconych dziennikarzy. Co to znaczy hejt? Dlaczego nie nazywa się tego po polsku? Czyżby hejt brzmiało łagodniej niż przestępstwo słowne? Nazywajcie przestępstwo po imieniu. Przestępca internetowy to przestępca a nie jakiś zakichany hejt. W obecnym sejmie jest jedna taka, która obraza słownie i jest nietykalska bo chroniona przez prezesa. Pisze o niej dosłownie, Nie hejt tylko chamstwo lub przestępstwo. poprawność ;polityczna zakazuje nazywać rzeczy po imieniu, tym bardziej gdy tyczy obecnej władzy. Kiedyś to minie, a chamstwo zostanie bo jest wpisane w polską tradycję tzw katolicką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej hejtu słyszy się w TV i komentarzach ze strony PO i .N. Generalnie na lubelskich portalach to hetujących lemingów z PO pełno, wszystko im przeszkadza! Każdy kto ma inne zdanie jest pisorem, każdy patriotyczny ruch jest od razu wyzywany faszystowskim! Stworzyli KOD i teraz na ulicach chodzą i obrażają zwykłych, normalnych ludzi, wszystko, tylko aby robić rozróbę w Polsce, by obywatele się nie interesowali polityką, tylko ich wojenkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kiedyś to minie, a chamstwo zostanie bo jest wpisane w polską tradycję tzw katolicką.
Obrażanie polaków to długa ubecka tradycja, w którą pięknie się wpisujesz chamie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis o leczeniu nie jest żadnym obrażaniem . to tylko sugestia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamstwo, pycha, pogarda dla słabszych, biedniejszych lub nawet równych sobie, kundlizm i lokajstwo wobec mocniejszych, to nieodłączne cechy tego najbardziej katolickiego z narodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że takie komentarze zazwyczaj padają z ust ludzi, którzy myślą, że są prawicowi i najczęściej popierają partię PiS. Kiedyś osobiście jeden ze zwolenników partii rządzącej podszedł do mnie, gdy usłyszał, że nie popieram tej partii i powiedział, że tacy jak ja powinni wisieć albo powinno mi się odebrać obywatelstwo. Prawdziwi katolicy!
100/100 ot pis a własciwie armia zatrudnionych tam ludzi od hejtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażanie polaków to długa ubecka tradycja, w którą pięknie się wpisujesz chamie!
 o tym wlasnie powyzej pisalem, typowy przypadek kaczyzmu, ciezko uleczalny. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie poki mozecie. Juz niedlugo sie wam Kaminski i reszta przestepcow do dudy dobierze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej hejtu słyszy się w TV i komentarzach ze strony PO i .N. Generalnie na lubelskich portalach to hetujących lemingów z PO pełno, wszystko im przeszkadza! Każdy kto ma inne zdanie jest pisorem, każdy patriotyczny ruch jest od razu wyzywany faszystowskim! Stworzyli KOD i teraz na ulicach chodzą i obrażają zwykłych, normalnych ludzi, wszystko, tylko aby robić rozróbę w Polsce, by obywatele się nie interesowali polityką, tylko ich wojenkami!
Każdy kto nie kocha pisu jest lemingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTOR ARTYKUŁU UDAJE, ŻE NIE WIE O CO CHODZI !!!??? ALE TO JEST BANALNIE PROSTE! Komentujący uczą się od polityków np. z taśm SOWA i przyjaciele PO-PSL. Prezesi banku, ministrowie i lokalni kacykowie "robią loda", klną jak szewcy, manipulują wypowiedziami i jest OK?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy nie okazują hejtu. Oni się w nim powoli duszą i gniją od środka. Na zewnątrz są politycznie poprawni. Taki pijar.
Prawacy jakby mogli to by oczy wydłubali w swojej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOWA & PRZYJACIELE - ELITA WYMAWIA OPINIE O KRAJU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD - Młodzi, wykształceni z dużych miast. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy piszą, że jedzenie ośmiorniczek to jest jakiś rarytas. Gdzie ośmiornice, ślimaki czy krewetki do kupienia są nawet w Biedronce czy Lidlu, nie mówiąc o większych hipermarketach. Chcecie jeść wasze schabowe, to jedźcie. A jak zazdrościcie innym chodzenia do dobrych restauracji, to zaróbcie gdzieś więcej i odłóżcie na dobre jedzenie.  A nie takie głupie teksty piszecie, jakby nie wiem jakby wizyta w restauracji była czymś wielkim. W jakim Wy świecie żyjecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analfabeci chyba piszą takie artykuły, nie umieją czytać haseł i hasełek na tej parodii podskakiwania KODu. Nimi w pierwszej kolejności powinni zająć sie policjanci , gdyż łamią Art. ! Konstytucji, godzą w "interes narodowy" i burzą spokój nie uznajac demokratycznego wyboru Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do intelektu KoDziarzy, różnych komuna miała, i takich co "nie nauka a chęć szczera zrobiła z nich oficera" . Patrząc na ich reakcję na pytania dziennikarzy można dużo się nauczyć, co to za sort z resortu. Mojego I sekretarza byłej PZPR też widziałem pięknie podskakującego we Wrocławiu. Gratuluję KODowcom takich pomocników i przesyłam pozdrowienie. https://www.youtube.com/watch?v=WCP8jJotBHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani Krzywonos, będąc twarzą KODu, również zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za swoje hejterskie wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy piszą, że jedzenie ośmiorniczek to jest jakiś rarytas. Gdzie ośmiornice, ślimaki czy krewetki do kupienia są nawet w Biedronce czy Lidlu, nie mówiąc o większych hipermarketach. Chcecie jeść wasze schabowe, to jedźcie. A jak zazdrościcie innym chodzenia do dobrych restauracji, to zaróbcie gdzieś więcej i odłóżcie na dobre jedzenie.  A nie takie głupie teksty piszecie, jakby nie wiem jakby wizyta w restauracji była czymś wielkim. W jakim Wy świecie żyjecie??
Baranie jeden udajesz czy jesteś takim idiotą? Każdy może jeść co chce i gdzie chce pod jednym warunkiem niech płaci za siebie swoją kasą a nie naszą kartą służbową. Widzisz różnice baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...