Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do klatki z tygrysem wszedł pies (wideo)

Utworzony przez pat33, 19 czerwca 2009 r. o 12:59
a gdzie wideo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tygrys nie zjadł psa , zjadł wideo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Image and video hosting by TinyPic zdjęcia zrobione rok temu w sierpniu :-) Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy za rok tez sie tak będą bawić. Stawiam, że tak. Tygrys będzie się bawić kośćmi. Zgadnijcie czyimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic szczególnego. Ostatnio czytałem wspomnienia mistrza kung fu niejakiego Tony'ego Anthony'ego że podczas treningu też głaskał tygrysa ale dzikiego w lesie w Chinach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo niecodzienna przygoda Najpierw trzeba było przeczytać tabliczkę która wisi przy klatce gdzie jest wszysto napisane i wyjaśnione, to nie byłoby tej "przygody"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nowość????????!!!!!! Chyba w kilku telewizjach o tym oglądałem.Widziałem również jak ten tygrys i piesek bawili się na trawniku pod okiem opiekuna i obecności grupy filmującej ze spikerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta takie artykuly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co czytasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...