Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobra wiertarka posłuży wiele lat. Jeśli o nią zadbasz...

Utworzony przez antek marski, 17 czerwca 2013 r. o 13:06 Powrót do artykułu
A co oznacza dobra wiertarka? Z tego co widzę, to większość firm produkuje w Chinach. Wiadomo, że jakości z tego nie będzie, przy czym są producenci z Polski, którzy produkują u nas i nie mają drogo. Jeśli interesowałeś się tematem to Celma powinna być Ci znana. Przetestuj sobie wiertarkę PRCr 10/6CEO - powinieneś być pozytywnie zaskoczony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam Celmę, ale wiertarko-wkrętarkę. To tanie narzędzia, ale przede wszystkim się sprawdzają. Generalnie pod względem jakościowym producenci idą w dół. Celma jest polskim producentem i na tym tle wypada całkiem przyzwoicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://elokalizacja.com.pl/7ybe Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi ta osoba. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam Celmę, ale wiertarko-wkrętarkę. To tanie narzędzia, ale przede wszystkim się sprawdzają. Generalnie pod względem jakościowym producenci idą w dół. Celma jest polskim producentem i na tym tle wypada całkiem przyzwoicie.
 
Też mam Celmę, ale wiertarko-wkrętarkę. To tanie narzędzia, ale przede wszystkim się sprawdzają. Generalnie pod względem jakościowym producenci idą w dół. Celma jest polskim producentem i na tym tle wypada całkiem przyzwoicie.
  Polska firma - rzadko spotykane, ale faktycznie mają lepsze narzędzia niż marki zagraniczne. A wiem co mówię, bo robimy remonty i w zasadzie każdego roku przerabiamy modele wszystkich marek. Celmy jak na razie trzymają się najbardziej sensownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Celma to była już w latach 50. tamtego wieku, pewnie jest starsza od części tych najbardziej znanych, międzynarodowych marek. Przecież logiczne, że przez taki okres czasu musieli wypracować rozwiązania, która będą dawały jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje wiertarko-wkrętarka Celmy i gdzie konkretnie można ją kupić za najmniejsze pieniądze? Leroy Merlin widziałem, a może przez aukcje? Gdzie zamawialiście swoje wiertarki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leroy Merlin, mieli ostatnio nawet w promocji, ale nie powiem ci dokładnie jaka była cena. Nie ma sensu zamawiać z netu, bo później musisz to samodzielnie odsyłać do serwisu, a tak możesz oddać w markecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...