Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokucza Ci nadmierna senność? Poznaj możliwe przyczyny!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2019 r. o 12:32 Powrót do artykułu
Co do drzemek jest to rozumowanie błędne u piszącego! Jeżeli organizm się dopomina należy nalezy z tego skorzystać 15-30 min,nastapi natychmiastowa regeneracja,a o to własnie chodzi ,by organizm sie nie przemęczał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei robię sobie nieraz krótkie drzemki, ale na dłuższą metę nie mogę spać w nocy lub śpię minimalnie krótko 2-3 godziny. Słyszałam, że problemem może być źle dobrany materac. Zaczęłam się nawet rozglądać za takim, bo ta teoria wydaje się naprawdę sensowna, wypatrzyłam sobie model piankowy na stronie ArtMedic Viscotherapy i zastanawiam się nad zakupem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś też byłam zmęczona i senna. Okazało się, że miałam zakwaszony organizm. Zaczęłam pić soki o działaniu zasadotwórczym wg. terapiasokami.pl/zakwaszenie-soki. Już po paru dniach jak ręką odjął. Energia wróciła, zdrowie się poprawiło i wygląd (skóra, włosy, paznokcie). Polecam spróbować pić soki warzywne na bazie buraka, selera, marchwi i imbiru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...