Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domeny Polska.pl i Poland.pl w rękach Agory

Utworzony przez Stanisław, 16 grudnia 2011 r. o 11:04 Powrót do artykułu
Pan Mistewicz nie zwraca uwagi na to, że polska.pl pod względem graficznym wygląda obecnie tragicznie. Jest mi zupełnie obojętne kto będzie ją moderował (Agora, Presspublica, ojciec rydzyk).Ważne żeby nie pojawiała się tam polityka tylko atrakcyjna promocja polskiej kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jak Putin w Rosji ,,jedna Polska jedno zdanie,, Michnik w imieniu PO-Tuska będzie nakazywał na co mamy mówić i robić -brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jak Putin w Rosji ,,jedna Polska jedno zdanie,, Michnik w imieniu PO-Tuska będzie nakazywał na co mamy mówić i robić -brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bo mistewicz w ogole jakos jesli chodzi o te sprawe to nie jest obiektywny. wiadomo sprawa od razu nabrala rumienców jak sie okazalo ze to agora i ludziom glownie to przeszkadza, od razu wlasnie sa takie glupie teksty o myckach itp. problem w tym czasie moim zdaniem jest inny, dla mnie mistewicz ma w tym jakis inny cel, bo patrzac na jego przeszlosc nie wierze, ze identyfikuje sie z tego typu prawicowcami, tu nie chodzi zatem o dowalenie agorze tylko naskowi, pytanie czemu? ano moze konkurencja naska dobrze zaplacila mistewiczowi... dla mnie te rzeczy same z siebie sie narzucają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SKANDAL!
Nie skandal, tylko na naszych oczach jak FENIX z popiołów odradza się PZPR, jedna czerwona masa która będzie parła do przodu. JUŻ NIKT NIE FIKNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...