Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donald Tusk przekroczył prędkość. Zatrzymano mu prawo jazdy

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 20 listopada 2021 r. o 18:58 Powrót do artykułu
Czy będzie wożony niczym prezes dojnej zmiany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie wożony niczym prezes dojnej zmiany ?
 Przewodniczący PO jest żonaty, a małżonka, o ile wiem, posiada odpowiedni dokument pozwalający prowadzić pojazdy mechaniczne! Tak więc problem chyba potrafią rozwiązać bez uszczerbku dla spoczywających na Panu Tusku obowiązkach! Natomiast Kaina muszą nie tylko dowozić, ale chyba także przewijać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie wożony niczym prezes dojnej zmiany ?
Przewodniczący PO jest żonaty, a małżonka, o ile wiem, posiada odpowiedni dokument pozwalający prowadzić pojazdy mechaniczne! Tak więc problem chyba potrafią rozwiązać bez uszczerbku dla spoczywających na Panu Tusku obowiązkach! Natomiast Kaina muszą nie tylko dowozić, ale chyba także przewijać ...
 Pare razy już pisałem, że jest dla ciebie szansa: seksocholizm i zboczenia są w większości możliwe do leczenia. Lecz się! A może synowie ci pomogą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie wożony niczym prezes dojnej zmiany ?
Przewodniczący PO jest żonaty, a małżonka, o ile wiem, posiada odpowiedni dokument pozwalający prowadzić pojazdy mechaniczne! Tak więc problem chyba potrafią rozwiązać bez uszczerbku dla spoczywających na Panu Tusku obowiązkach! Natomiast Kaina muszą nie tylko dowozić, ale chyba także przewijać ...
W Lublinie odpowiednik nie musiał korzystać z uprawnień małżonki, bo funkcjonariusze sami mu odwieźli?! Jedyna różnica jest taka, że tu nie było w mass mediach  odważnego, by o tym napisać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny wpis chyżego rója "zrobiłem wielką kupę - jeszcze ciepła" a lemingi będą lajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co nie przekraczał szybkości !!! Ja na ten przykład, 2 lata temu po odbiorze nowego autka na 2-pasmówce do Wwy sprawdziłem, czy to prawda ile ono wyciąga max. względem specyfikacji w instrukcji obsługi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pierd@&€&cie - normalny czlowiek, popelnia bledy. Minus za predkosc, ale plus ze przyjal na klate. Te PISowskie sasiny by wydzwoniły komemdatów i ministrow, a policjant z patrolu pewnie by stracil prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym się tak nie jarał tym newsem. Przecież wszyscy ci politycy tak jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to było z towarzyszem z biura propagandy, kurskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były szef UE w której żyje około 446 milinów ludzi funkcjonuje jak szary człowiek sam prowadzi samochód , szef partii rządzącej której liczba członków to 45 tys. ma kierowców ochronę państwową i prywatną , do swojej zardzewiałej furtki sam nie podejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były szef UE w której żyje około 446 milinów ludzi funkcjonuje jak szary człowiek sam prowadzi samochód , szef partii  rządzącej której liczba członków to 45 tys. ma kierowców ochronę państwową i prywatną , do swojej zardzewiałej furtki sam nie podejdzie
 Bo są to ludzkie pany. Lepszy sort...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie używając epitetów i wulgaryzmów komentator życia polityków tak opisał zachowanie Donalda Tusks pod Mławą: "To, co się dzisiaj stało, jest po prostu kolejnym etapem pychy. Trzeba być niesłychanie pełnym własnej próżności i poczucia nietykalności, żeby w sposób tak oczywisty w terenie zabudowanym zachowywać się jak zwykły chuligan drogowy."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie wożony niczym prezes dojnej zmiany ?
Przewodniczący PO jest żonaty, a małżonka, o ile wiem, posiada odpowiedni dokument pozwalający prowadzić pojazdy mechaniczne! Tak więc problem chyba potrafią rozwiązać bez uszczerbku dla spoczywających na Panu Tusku obowiązkach! Natomiast Kaina muszą nie tylko dowozić, ale chyba także przewijać ...
Pare razy już pisałem, że jest dla ciebie szansa: seksocholizm i zboczenia są w większości możliwe do leczenia. Lecz się! A może synowie ci pomogą?
Jeśli już, to "seksoholizm". Pomijam już fakt, że twój wpis nijak ma się do wypowiedzi Maxa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny wpis chyżego rója "zrobiłem wielką kupę - jeszcze ciepła" a lemingi będą lajkować
Nieustannie mnie zadziwia to prawicowe umiłowanie tematyki analno-fekalnej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnowali, aż upolowali. Gdyby to stało się w miejscu z rzadkimi przekroczeniami prędkości jazdy, to można byłoby uwierzyć w przypadek. Warto obserwować kariery tych, którzy upolowali pana Donalda Tuska. Jak szybko będą awansować, jak często będą dostawać podwyżki ... Słowa w "Wiadomościach" TVP o "szkole w pobliżu" to przejaw chamskiej propagandy. Czymże jest budynek szkolny w dzień, gdy szkoła nie pracuje (a chodzi o sobotę)? Jest tylko budynkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk nie będzie mieć prawka przez trzy miesiące, Kaczyński nie ma wcale... Bandyterka drogowa czy łamanie prawa na drodze nie omija też najwyższych notabli świątobliwej Platformy Obywatelskiej, widać władza wykonawcza bierze się za święte krowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk nie będzie mieć prawka przez trzy miesiące, Kaczyński nie ma wcale... Bandyterka drogowa czy łamanie prawa na drodze nie omija też najwyższych notabli świątobliwej Platformy Obywatelskiej, widać władza wykonawcza bierze się za święte krowy.
Szkoda, że "władza wykonawcza" nie "bierze się za święte krowy" ze świątobliwego PiSu... Tam zawsze można liczyć na zaginięcie dowodów w sprawie, na przeniesienie sprawy do innej prokuratury, na odwołanie sędziego, a ostatecznie na ułaskawienie jeszcze przed wyrokiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beatka odwołuje się od wyroku.... prace społeczne za jazdę po pijaku to nie dla niej.... P0nad prawem chce być jelita?
 Gdyby bardziej trzymała z PiSdami, nie musiałaby się odwoływać. "Prezydent" po prostu uwolniłby sąd od tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beatka odwołuje się od wyroku.... prace społeczne za jazdę po pijaku to nie dla niej.... P0nad prawem chce być jelita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beatka odwołuje się od wyroku.... prace społeczne za jazdę po pijaku to nie dla niej.... P0nad prawem chce być jelita?
 Gdyby bardziej trzymała z PiSdami, nie musiałaby się odwoływać. "Prezydent" po prostu uwolniłby sąd od tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...