Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorota Gardias jest w ciąży

Utworzony przez Stefek, 12 marca 2013 r. o 20:25
Nareszcie znowu o niej piszą. Czekamy na szczegółową relację z każdej minuty ciązy a potem film 3D z porodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to nas obchodzi!!!! wiadomosci fatalne, malo wazne dla ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze w głowie przewróciły.Facet ma 2 dzieci nie śpieszy się do następnego ślubu.Będzie rozwódką z bękartem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkurw...ą mnie te głupie informacje.Jej prywatne życie mnie wcale nie interesuje,a ciąża tym bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, szkoda, że ten artykuł nie jest na piano...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wiadomość to wstyd dla Tomaszowa Lubelskiego a szczególnie jej Rodziców. Latała i wylatała.A kiedyś jak nie miała pieniędzy była bardzo skromna i mądra dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikogo nie interesuje ale 24 komentarze na temat że ich to nie interesuje - jest. Hipokryci. Jakby was nie interesowało to byście nie klikali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszę tylko dlatego,że martwi mnie bardzo poziom gazety,jeżeli takimi bzdurami zawracają nam d=głowe.co mnie obchodzi jakaś pogodynka w ciązy.tysiace innych polek jest też w ciaży i nikt nie robi z tego halo.mam gdzieś kto sie z kim p.......y i z kim ma dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szalała,szalała,bo tak chciała i co komu do tego,że głowa życie pokochała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jak to się stało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no która jeszcze w ciąży zgłosić się do gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę jakie mądre dziewczyny,nie chcą afiszować się swoim szczęściem i słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze nie ze mną.IDIOCI PISZECIE JAKBY TO SAM PAPIEŻ BYŁ W CIĄŻY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...