Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mje ceny paliwa nie interesujo zawsze tankuje za 50 złotyh.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole gramatyka też Cię pewnie nie interesowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gtx84 nie a poh.ja zobacz ilu tera polonistuw na zasilkah,a tak wogule muj stary jest bogaty wienc olalem szkole w 3 gimnazjum w 2004 roku i ot tamtej pory tyko jak dokument potpisuje tszymam w renku długopir.Adamek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysokie ceny sa sztucznie utrzymywane przez koncerny paliwowe i przez nasze panstwo (+EU oczywiscie). Ropa na swiatowych w przwciagu ostatniego roku potaniala o 40-60%, z 110 usd na 40-60usd za baryłke, a nam rzucono marne ochlapy w postaci obnizek o 10-15%. Kazdy sie cieszyl ze litr kosztował 1zl mniej, podczas gdy ceny powiny spasc o ok 2,5 zl /litr. Ale do takiej sytuacji nikt nie dopusci,koncerny wola potegowac swoje zyski zeby potem miec środki na gigantyczne uposazenia prezesow, na lobby wśród rzadzacych i karmic nas durnymi kamapaniami pseudospolecznymi. Rzad tymczasem zrobi wszstko zeby utrzymac wysokie wplywy z akcyzy. A teraz jeszcze czytam że ceny pojda w gore i mnie krew zalewa. Jesteśmy traktowani jak ślepe owieczki które można poganiac batem z kazdej strony. Kiedy nastepnym razem bedziesz placil za paliwo w jednych z najwyzszych cenach na świecie to przypomnij sobie komu to zawdzieczasz. Przypomnij tez sobie ze gdy ty wypluwasz sobie zyly zeby wyrobic na paliwo, to szejkowie za twoje i moje pieniadze buduja sztuczne wyspy dla rozrywki i zadaszone wyciagi narciarkie na pustyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paliwo drogie? to mozna jezdzic na ukraine ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę pchać samochód niż zatankować na BP. Wszystko ma swoje granice przyzwoitości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek. Nie wierze że można być aż takim analfabetą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...