Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Druga Dycha do Maratronu. Ponad tysiąc osób pobiegło ulicami Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2018 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Chyba ludzie znormalnieli bo dzisiaj biegłem a kierowcy nam najzwyczajniej dopingowali.Nie denerwowali się tylko uśmiechali.No jestem w szoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich biegnacych .W zdrowym ciele zdrowy duch. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję rower, szybciej, dalej i ciekawiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję rower, szybciej, dalej i ciekawiej
  Rower jak mam więcej czasu.Jak się biega,jest się lżejszym.Jak jest się lzejszym to siodełko po kilkuset kilometrach się nie wżyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu piesi latali po ulicach utrudniając ruch pojazdów? miejsce pieszego jest na chodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ludzie znormalnieli bo dzisiaj biegłem a kierowcy nam najzwyczajniej dopingowali.Nie denerwowali się tylko uśmiechali.No jestem w szoku.
"(...) a  kierowcy nam najzwyczajniej dopingowali."***To chyba jakieś wyjątki. Też obserwowałem kierowców na trasie biegu. W większości prezentowali chłodną obojętność. Taksówkarz, z którym jechałem na dworzec kolejowy, nie krył jednak dezaprobaty dla pomysłu ulicznych biegów prawie w środku miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich biegnacych .W zdrowym ciele zdrowy duch. Tak trzymać.
 " W zdrowym ciele zdrowy duch."***Niby tak. Mój ś.p. nauczyciel polskiego miał jednak swoją wersję: "W zdrowym ciele - zdrowe cielę" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma takiej ulicy jak aleje Kraśnickie, jest aleja Krasnicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak ktoś już wyżej napisał. W Lublinie jest ALEJA KRAŚNICKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było trzecią i czwartą od razu pobiec to kierowcy byliby jeszcze bardziej wyrozumiali. Szczególnie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...