Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chodz szogunie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Polacy są podatni na populistów typu Duda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z 21.02 Duda i populizm ... to co wyprawia Krzesław ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul Komorowski to analfabeta i kaleka polityczna aż wstyd że dostał się do II tury ale chwała Lublinowi i sąsiednim miastom że zagłosowali na Polskę !!!!!!!!! na lepszą przyszłość i ja znalazłem się wśród nich !!!!!!!!! jestem człowiekiem wykształconym i dużo podróżuję i wiem że obecnie cofamy się w rozwoju!!!!! tracimy ludzi z pomysłami bezpowrotnie,tracimy Polske i tacy jak Andrzej Duda dał nam iskierkę nadziei której nie wolno nam zgasić ale podtrzymywać i realizować ten wspaniały plan odzyskania suwerenności i niezależności Polski aby stała się prawdziwą ostoją Polaków !!!!!!!!! krajem zamożnym i bezpiecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul Komorowski jest rezydentem agentury sovieckiej GRU-WSI na Polskę, czytajcie " Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" jak również o kondominium hitlerowsko-bolszewickim pod żydowskim  zarządem powierniczym które oplata i niszczy i zjada naszą ojczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również GORĄCO POLECAM lekturę "Niebezpiecznych związków Bronisława K." Miejmy nadzieję, że przeczytanie jej pozwoli otworzyć oczy tym, którzy jeszcze do dziś dali się omamiać i okłamywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bul Komorowski jest rezydentem agentury sovieckiej GRU-WSI na Polskę, czytajcie " Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" jak również o kondominium hitlerowsko-bolszewickim pod żydowskim  zarządem powierniczym które oplata i niszczy i zjada naszą ojczyznę.
 
Również GORĄCO POLECAM lekturę "Niebezpiecznych związków Bronisława K." Miejmy nadzieję, że przeczytanie jej pozwoli otworzyć oczy tym, którzy jeszcze do dziś dali się omamiać i okłamywać.
Czytajcie ludzie,uczcie się,wyciągajcie wnioski, abyście dobrze wybrali i żebyście nie musieli całe życie POtem tylko kondonów sprzedawać i nie być kondominium hitlerowsko-bolszewickim pod żydowskim zarządem POwierniczym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Polacy są podatni na populistów typu Duda?
Kto się pyta ? miękka pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądam z naszego miasta prezydenta już w zasadzie byłego i wstydzę się że kiedyś na niego głosowałem !!!!! dzisiejszy dzień i spotkanie mieszkańców na pikniku (Dobra żywność) już spakowane torby pełne żarcia gotowe do zabrania przez tzw. pseudo Pierwsza Damę i asysta PSL- przestępcy Sawickiego,Kosiniaka,Piechocińskiego sterującego osobiście tym gdzie kto ma iść,kiedy ma pokiwać ręką a rozmów z mieszkańcami zero !!!!!!!!! potrójna ochrona przed zadawaniem pytań !!!!!!!!!! pytania zadają tylko dziennikarze oczywiście znane Bulowi Komorowskiemu a wszędzie wstyd i hańba !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze z komorowski TV i ci od mętnego nurtu,resortowi, jeszcze nie wiedzą że będą sobie musieli szukać roboty po wyborach,albo wyjazd na zmywak,idioci szkodzą sobie nie wiedząc o tym ? taka Qurwa nagonka tych dzikusów !!! ech.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Telefon do przyjaciela) to znaczy do Rycha,Mira,Zbycha i reszty (Tych Naszych Mord) a wiadomo że plan Bula Komorowskiego ,Tuska,Kopaczowej i reszty bandy to(ABY NASZYM MORDOM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ) więc po co ten kabaret ze strony fajtłapy ,kaleki politycznego !!!!!!popychadła Tuska ,Kopaczowej i Merkel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dzisiaj Halicki a podejrzewam naćpany zaczyna straszyć Polaków Dudą to chce temu głąbowi z wypranym propagandą Komorowskiego i Tuska mózgiem przypomnieć słowa Niesiołowskiego który odniósł się do strajku rolników a konkretnie do pana Izdebskiego słowami( Jeżeli będzie tyle gadał skończy jak Lepper) dlaczego więc prokurator nie zajął się tymi grożbami? co wiedział Niesiołowski a to przecież kolega Halickiego, Tuska,Komorowskiego i Kopaczowej o tajemniczej śmierci Leppera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dzisiaj Halicki a podejrzewam naćpany zaczyna straszyć Polaków Dudą to chce temu głąbowi z wypranym propagandą Komorowskiego i Tuska mózgiem przypomnieć słowa Niesiołowskiego który odniósł się do strajku rolników a konkretnie do pana Izdebskiego słowami( Jeżeli będzie tyle gadał skończy jak Lepper) dlaczego więc prokurator nie zajął się tymi grożbami? co wiedział Niesiołowski a to przecież kolega Halickiego, Tuska,Komorowskiego i Kopaczowej o tajemniczej śmierci Leppera?
To jest świnia,komuch,konfident i zdrajca naszej polskiej sprawy,postraszyli czerwonego chama gumą i już zaczął sypać  swoich współtowarzyszy " jak z nut " Qurwa czerwona i tyle w tym temacie,jak Bolek,Komor,Śikorka czy wielu innych z tej komunistyczno-konfidenckiej opcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(Telefon do przyjaciela) to znaczy do Rycha,Mira,Zbycha i reszty (Tych Naszych Mord) a wiadomo że plan Bula Komorowskiego ,Tuska,Kopaczowej i reszty bandy to(ABY NASZYM MORDOM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ) więc po co ten kabaret ze strony fajtłapy ,kaleki politycznego !!!!!!popychadła Tuska ,Kopaczowej i Merkel
To jest to mocno ukryte i zakamuflowane kondominium hitlerowsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem powierniczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Nocna Zmiana " i "Niebezpieczne związki Bronisława K " to naprawdę otwiera oczy,przeczytałem,obejrzałem,SZOK !!! gdzie my żyjemy ? w jakim bagnie ? zmieniam zdanie ,podpisuje się obiema rękami za Dudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Komorowskim zdrajca zydowskim !!!! TEN CZLOWIEK W ZADEN SPOSOB NIE ZAPEWNI NAM PRZYSZLOSCI A WRECZ PRZECIWNIE POJDZIEMY Z NIM NA SAMO DNO ! TA KANALIA POLITYCZNA I NIEUDACZNIK ZYCIOWY KOMPROMITUJE POLSKE NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ. SZOGUN. I TO MA BYC PREZYDENT NA MIARE XXI wieku ? on jest zwierzchnikiem sil zbrojnych ? KOMOROWSKI ROZWALIL NAM ARMIE ! CHCIAL SPRZEDAC LASY I PRZY NAJBLIZSZEJ OKAZJI TO ZROBI !!!! TO Oszust i manipulant ! ANDRZEJ DUDA TO CZLOWIEK Z KLASA KTORY CHCE PODNIESC POLSKE I SPRAWIC BY STANELA NA NOGI I LICZYLA SIE na swiecie ! Duda moim prezydentem !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz debata. Popatrzcie na klase jaka prezentuje pan Andrzej Duda. Komor mowi do nas wyborcow czy do kontrkandydatow. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Nocna Zmiana " i "Niebezpieczne związki Bronisława K " to naprawdę otwiera oczy,przeczytałem,obejrzałem,SZOK !!! gdzie my żyjemy ? w jakim bagnie ? zmieniam zdanie ,podpisuje się obiema rękami za Dudą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...