Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duda: Poprę każdy rząd, dający ludziom perspektywę godnego życia

Utworzony przez SYLWESTER, 9 lutego 2015 r. o 17:58
********************  GŁOSUJEMY !   ANDRZEJ   DUDA   PREZYDENTEM   POLSKI ! ***************** Koniec  eksperymentów  na  Narodzie  Polskim .  Chcemy  Prezydenta  który  rzeczywiście  będzie dbał  o  interes  narodowy  i  dobro  Narodu  Polskiego ! .  GŁOSUJEMY  NA  dr.ANDRZEJA  DUDE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pyskowaniu i obrażaniu ludzi jesteście najlepsi na świecie i dlatego jak mówi przysłowie -  gó... chłopu nie zegarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka stara Polska piosenka" był duda był duda ,miał dudy miał ,miał dudy miał,ale te dudy nie były dudy, bo ten duda od innego dudy te dudy miał."Jaro się zakumuflował  bo EMERYT i wypuszcza swoje MACKI.Panie nie ze mną  TE NUMERY "BRUNER" !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
********************  GŁOSUJEMY !   ANDRZEJ   DUDA   PREZYDENTEM   POLSKI ! ***************** Koniec  eksperymentów  na  Narodzie  Polskim .  Chcemy  Prezydenta  który  rzeczywiście  będzie dbał  o  interes  narodowy  i  dobro  Narodu  Polskiego ! .  GŁOSUJEMY  NA  dr.ANDRZEJA  DUDE
Jest jeszce DR OGÓREK panie my  teraz mamy dużo ludzi z dr mamy największy %   studentów w UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszce DR OGÓREK panie my  teraz mamy dużo ludzi z dr mamy największy %   studentów w UE.
dr ogórek to jak mój ogórek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego poprę, kto powie i nie zagłosuję na - > muzyków, rydzyków, popaprańców, braunów  z psychiatryka i innych z pod komponika !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pan co wąsy zgolił to jest na nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń Polskę przed mafią kaczo-rydzokowo i inną bandą zwaną pisuar czyli - sracz ! Ja wierzę, że Polacy to naprawdę Bardzo mądry Naród  ! I NIGDY PRZENIGDY nie odda Polski tym, którzy ją zdradzili zdradzają i będą zdradzać od wieków ! Czyli obora ze stadem kaczor z dudą i tow. rydzok ! Z tym że bez krów i świń bo to nie godne towarzystwo dla tak fajnych zwierząt ! Patrz na rok 1794 powstanie Kościuszkowskie ! Tylko tam powieszono  zdrajców  ! w tym arcybiskupów, biskupów i prymasa ! To fakty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to na jedną z kobiet bym zagłosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprę takiego kandydata na Prezydenta,który nie obiecuje ludziom gruszek na wierzbie.Panie kandydacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******************** GŁOSUJEMY ! ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM POLSKI ! ***************** Koniec eksperymentów na Narodzie Polskim . Chcemy Prezydenta który rzeczywiście będzie dbał o interes narodowy i dobro Narodu Polskiego ! . GŁOSUJEMY NA dr.ANDRZEJA DUDE
Jeśli Duda, to tylko FABIAN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże chroń Polskę przed mafią kaczo-rydzokowo i inną bandą zwaną pisuar czyli - sracz ! Ja wierzę, że Polacy to naprawdę Bardzo mądry Naród  ! I NIGDY PRZENIGDY nie odda Polski tym, którzy ją zdradzili zdradzają i będą zdradzać od wieków ! Czyli obora ze stadem kaczor z dudą i tow. rydzok ! Z tym że bez krów i świń bo to nie godne towarzystwo dla tak fajnych zwierząt ! Patrz na rok 1794 powstanie Kościuszkowskie ! Tylko tam powieszono  zdrajców  ! w tym arcybiskupów, biskupów i prymasa ! To fakty
 
Każdego poprę, kto powie i nie zagłosuję na - > muzyków, rydzyków, popaprańców, braunów  z psychiatryka i innych z pod komponika !
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to na jedną z kobiet bym zagłosował.
  To głosuj na Ankę G. Ma spore szanse, żeby wygrać z Dudą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...