Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa transporty specjalne ze szczątkami boeinga są już w Polsce

Utworzony przez Nie wiele myślący, 6 grudnia 2014 r. o 22:01
Malezyjski samolot (szczątki) pojechał do Holandii.Większość zabitych to Holendrzy-to jest dla mnie zrozumiałe.Natomiast nie rozumiem dlaczego rosjanie przetrzymują szczątki naszego rządowego samolotu?.Raport w sprawie tej katastrofy już dawno zakończony i opublikowany.Jestem bardzo ciekawy jak nasz rząd postąpi w przypadku katastrofy samolotu rosyjskiego na terytorium RP??.Moim zdaniem powinie zachować się podobnie. No chyba,że okoliczności,przyczyny,a może dopiero za 100 lat ??.Taka zwłoka w tej sprawie wyzwala szerokie wyobrażnie w publice.Czyżby tutaj też miał zadziałać czas który nie tylko goi rany,ale też ściera ślady??. Nawiasem mówiąc ,to też u nas nie ma (chyba) jakiegoś planu co zrobić z tymi nieszczęsnymi fragmentami.Summa sumarum:rosjanie bezprawnie przetrzymują naszą własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malezyjski samolot (szczątki) pojechał do Holandii.Większość zabitych to Holendrzy-to jest dla mnie zrozumiałe.Natomiast nie rozumiem dlaczego rosjanie przetrzymują szczątki naszego rządowego samolotu?.Raport w sprawie tej katastrofy już dawno zakończony i opublikowany.Jestem bardzo ciekawy jak nasz rząd postąpi w przypadku katastrofy samolotu rosyjskiego na terytorium RP??.Moim zdaniem powinie zachować się podobnie. No chyba,że okoliczności,przyczyny,a może dopiero za 100 lat ??.Taka zwłoka w tej sprawie wyzwala szerokie wyobrażnie w publice.Czyżby tutaj też miał zadziałać czas który nie tylko goi rany,ale też ściera ślady??. Nawiasem mówiąc ,to też u nas nie ma (chyba) jakiegoś planu co zrobić z tymi nieszczęsnymi fragmentami.Summa sumarum:rosjanie bezprawnie przetrzymują naszą własność.
Zrozum że nie przetrzymują !!!  tylko nasze komuchy,pier dolone pachołki Moskwy, nie chcą tego wraku ściągać z wiadomych względów !!!!!  musimy cierpliwie czekać na zmianę władzy w tym dzikim kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...