Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie lublinianki w finale The Look Of The Year (zdjęcia)

Utworzony przez roman J., 3 grudnia 2012 r. o 14:53
Nie wiem skąd są te Panie ale moja 40 letnia żona wygląda lepiej fakt że nigdy nie pracowała i dbała o siebie ale można znaleść lepsze kandydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy Angeli iżyczymy zwycięstwa! IV LO w Lublinie trzyma kciuki za Twoje powodzenie Angelo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież one nawet ładne nie są, Ta Angela Lipa to porażka jakaś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu takie wieszakowate? Zwłaszcza P. Lipa? Jak tu sie facet ma przytulić do takich gnatów? Toż to jak na pustyni wśród kaktusów!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to faktycznie lipa, straaaasznie nienaturalna albo taka udaję. Usmiechaj sie dziewczyno i nie nadymaj tak tych usteczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lipa to lipa , ta to straszna jest , worek na łeb i dopiero niech idzie, kto ja wybral, heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za usta... Lipa lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ktoś tu swoją zazdrość wyrzuca przez komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki żarcik mi się przypomniał. - Tereska masz biust? - Mam - To czemu go nie nosisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymamy kciuki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale lipa. Co za twarz? 80% dziewczyn na lubelskiej ulicy ma ładniejsza twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzyska jak najbardziej ok, ale ta Lipa to chyba jakas lipa, a co najmniej pomyłka, koszmar z doliny wiązów, chyba ktos wzrok stracił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wasze komentarze to śmiać mi się chce je***e dzieci bez ambicji haha Szkoda czytac was lamusy, wasze matki was w czas nie wyskrobaly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ludzie, tu sie chyba wymiary liczą, a nie twarz ;] mało modelek ma ładna twarz, te twarze muszą byc 'inne' 'żadkie' nie takie pospolite. Pani Lipa ma taka dosyć niepospolitą jakoby lekko 'murzyńską urodę' , nadmuchane usta (jak u Natalii Siwiec) być może naturalne, lub nienaturalne ;] oczywiście bez obrazy... za to Pani Brzyska chyba na tej twarzy nie ma niczego 'nadzwyczajenego'. . Ale życze tym dziewczynom, wszytskiego dobrego ;-) Te panie są jeszcze bardzo młodziutkie, chyba nawet niepełnoletnie, ale chyba sobie radzą skoro zostały wybrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angela wygra dzięki urodzie, bezpretensjonalności i skromności - trzymamy kciuki. Jej szkolny wywiad z ubiegłej edycji konkursu można oglądać na YT: http://www.youtube.com/watch?v=VA1rJAdB1QM&feature=g-upl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś to wystaw ją na wybieg , ocenimy , może zrobi furorę ,,,,czekamy na pokazy,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś to wystaw ją na wybieg , ocenimy , może zrobi furorę ,,,,czekamy na pokazy,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest taka zła ta Lipa, skoro wzbudza tyle emocji wśród komentujących...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...