Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie minuty ciszy. Lublinianie oddali hołd tragicznie zmarłym (zdjęcia)

Utworzony przez lotnik, 11 kwietnia 2010 r. o 15:08
Dzisiaj o 12 razem z rodziną złorzyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze pod UM przy Placu Łokietka. Wracając do domu przejezdzaliśmy obok stadionu na którym jak gdyby nigdy nic stały namioty, stragany z handlującymi szmatami i jak zawsze motłoch kupujących.... Motłoch nie uszanował ani żałoby ani śmierci... Wstyd mi za to że tak sie dzieje w Lublinie, największym mieście po tej stronie Wisły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi jest przykro,że w tym dniu,swoich Rodaków, robiących zakupy, nie imprezujących nazywasz motłochem. Od wczoraj opłakujemy z rodziną tą tragedię. Byliśmy też na tych straganach, wśród różnego motłochu,a następnie byliśmy pod ratuszem an godz. 12 zapalić znicz i oddać hołd ofiarom tej katastrofy. Byliśmy również na mszy w intencji ofiar. Pozdrawiam innych, którzy są takim samym motłochem jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wideo-coś w tym "kwiecie lubelskiej PO" brakuję jej "szefa" Janusza Palikotka - nie będzie miał okazji do szkalowania Prezydenta RP !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA NAJBLIŻSZYCH OFIAR WCZORAJSZEJ KATASTROFY Z ZAPEWNIENIEM PAMIĘCI W MODLITWIE...I SŁOWO DO PALIKOTA-TERAZ CZAS NA PRZEPROSINY I POKUTĘ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to? To nikt nie odwołał targu na stadionie??Myślałam raczej, że ludzie spontanicznie sami odczują potrzebę rezygnacji z tego rodzaju przedsięwziecia w taki szczególny dzień.Ludzie , co się z wami dzieje, dlaczego nawet jeden dzień nie możecie się powstrzymać od oglądania szmat rozłożonych na leżakach?(Takie to smutne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, a gdzie się podział pan palikot, czyżby mu się głupio zrobiło i przestanie na jakiś czas pokazywać się w mediach i pie.....ć głupoty na kogoś kto już nie żyje?? Życzę pani palikotowi przed wszystkim rozumu, jeśli będzie miał z tym problem to niech naleje sobie oleju do łba najlepiej CASTROL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu z Was hipokrytów nie robiło dzisiaj nic dla własnej uciechy tylko zajmowało się żalem i pokutą! Jak ktoś chciał iść oglądać "szmaty na leżakach" to czy naruszył żałobę narodową?! Polaczki, nawet w obliczu tej tragedii plują jadem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chluba lubelskiego PO małpki pije czy jak? bo go nie widziałem ani razu przez DWA DNI W MEDIACH !!!!
Ostatnio edytowany 11 kwietnia 2010 r. o 20:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
chluba lubelskiego PO małpki pije czy jak? bo go nie widziałem ani razu przez DWA DNI W MEDIACH !!!!
czerstwy zart w tym momencie kolego :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kogo ten błazen z lateksowa protezą będzie teraz pluł?, bo prowincjonalna aktorka - pos Mucha to dla niego przeciwnik zbyt małego kalibru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...