Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwie ofiary nocnych wyścigów. "Brat był zmielony przez koła samochodu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2018 r. o 19:05 Powrót do artykułu
To teraz jestem baaardzo ciekawy wyroku sądu. Po tym jak adwokata skazano za to, że dziewczyna ze słuchawkami na uszach wbiegła prosto pod koła, to ciekawe co zrobią z taranami drogowymi? A może jak to bywa nie uda się ustalić sprawcy? Dla mnie jedyny słuszny wyrok to 25 lat, by każdy inny debil za kółkiem wiedział co za tym idzie. A policja powinna wyłapywać każdego kto pruje na czołówkę. Najgorsze w tym wszystkim, że to niewinna osoba zginęła. Jakby gnój zakręcił się wokół słupa to przynajmniej bylibyśmy ciut bezpieczniejsi. A tak debila po 8 latach wypuszczą i historia się powtórzy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był w końcu rajd czy wyścig? Bo redaktor się zdecydować nie może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz [b]Walter Członek PZPR w 1984 r. w Panamie zakłada firmę ITI  - JESTEM ZDUMIONY TYM ŻE LUDZIE OGLĄDAJĄ JESZCZE UBECKIE STACJE TAKIE JAK TeVaueN [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać karać!!! Ludzie a zwłaszcza mlodzi winni... Jeśli są takie sytuację to wladza coś z tym powinna robić!! Hmm... Może zamiast zamykać to budować tory! Barany za biurkiem, kasa i statystyki tylko nabijać o takk to sie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty jesteś debilem czy kretynem skoro zadajesz takie pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty kim jesteś? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz [b]Walter Członek PZPR w 1984 r. w Panamie zakłada firmę ITI  - JESTEM ZDUMIONY TYM ŻE LUDZIE OGLĄDAJĄ JESZCZE UBECKIE STACJE TAKIE JAK TeVaueN [/b]
 A tym, że obecnie na świeczniku jest ubecki prokurator - nie jesteś zdumiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz jestem baaardzo ciekawy wyroku sądu. Po tym jak adwokata skazano za to, że dziewczyna ze słuchawkami na uszach wbiegła prosto pod koła (...)
Nie musisz się hamować, Lubelaczku. Powiedz lepiej wprost, że zajęci pogawędką weszli prosto pod koła dwóch biednych rajdowców amatorów. I najlepiej dodaj, że zepsuli im życie. Wszystko w myśl żelaznej logiki miłośników złomu na czterech kółkach. Ten wielokrotnie powtarzany argumentu ze słuchawkami, które uniemożliwiają pieszemu tałatejstwu usłyszenie, co jaśnie Pan w automobilu chce im przekazać klaksonem... Kierowcom też zakażemy konsekwentnie jazdy z włączonym radiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czapa dla tych g..wien!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karać karać!!! Ludzie a zwłaszcza mlodzi winni... Jeśli są takie sytuację to wladza coś z tym powinna robić!! Hmm... Może zamiast zamykać to budować tory! Barany za biurkiem, kasa i statystyki tylko nabijać o takk to sie liczy.
Wbrew pozorom to co piszesz ma sens. Rzeszów planuje budowę Monoraila, jak w Singapurze. A u nas? Poszerzanie dróg, skrzyżowanie wielopoziomowe i mordowanie kolei. Jak tak dalej pójdzie Prezydent zaplanuje budowę Sadowajego Kolca na 5 pasów w jedną i w drugą wokół centrum miasta i pozostanie mu tylko zgłosić aneks do Federacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczowe jest zrozumienie, że takie tragedie dzieją się także przez programową niechęć policji do działania prewencyjnego. Policja wie kto, wie gdzie, wie kiedy, ale umyślnie nie podejmuje działań. W po część w imię empatii ("No chłopaki muszą się przecież gdzieś wyszaleć") po części z tytułu strachu przed konsekwencjami. W każdym większym mieście są takie miejsca wyścigów. W moim rodzinnym Krakowie od lat mamy tzw. problem Bora-Komorowskiego, gdzie szaleją motocykliści, a policja czeka aż rozjadą kogoś na przejściu. "Patelnie" na Zakopiance to jeszcze lepszy przykład. W tym roku policja "zabezpieczała" nielegalne wyścigi. Policja jest częścią problemu, nie rozwiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz, według filmiku i tego co przedstawiają przejscie dla pieszych jest z sygnalizacja świetlna. Nic nikt nie podaje, że amatorzy wyścigów przejechali na czerwonym, więc domyślam się, że piesi weszli na pasy na. czerwonym świetle. Wracali ze spotkania z przyjaciółmi + alkohol. Jeśli piesi weszli na czerwonym plus pod wpływem alkoholu sprawa jest prosta, kierowcy nie powinny ponieść dużych konsekwencji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sprawę nagłośnił TVN to nie wiadomo czy to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz, według filmiku i tego co przedstawiają przejscie dla pieszych jest z sygnalizacja świetlna. Nic nikt nie podaje, że amatorzy wyścigów przejechali na czerwonym, więc domyślam się, że piesi weszli na pasy na. czerwonym świetle. Wracali ze spotkania z przyjaciółmi + alkohol. Jeśli piesi weszli na czerwonym plus pod wpływem alkoholu sprawa jest prosta, kierowcy nie powinny ponieść dużych konsekwencji..
Właśnie takie komentarze przekonują mnie, że prawa jazdy powinny być weryfikowane przynajmniej co 10 lat. O ile ktoś to pisze na poważnie mam pierwszego kandydata na ponowny egzamin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidowano tory wyścigowe jako pozostałości po straszliwej komunie ale nie wybudowano nowych- demokratycznych i wolnych. teraz płacz że ludzie na ulicach się ścigają. zbudować tory i wtedy tych którzy ścigać się będą na ulicach, karać. ponieśli przepadkowi ludzie śmierć, to straszne. współczuję rodzinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni skurwesyny zgnić w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym aby swiatła były włączone przez całą dobę. W nocy ruch jest znikomy więc dlaczego włączone światla miałyby komukolwiek przeczkadzać za wyjątkiem tych którzy chcą szaleć w nocy . To by im znacznie utrudniło wariowanie a policji uławiło sciganie ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz, według filmiku i tego co przedstawiają przejscie dla pieszych jest z sygnalizacja świetlna. Nic nikt nie podaje, że amatorzy wyścigów przejechali na czerwonym, więc domyślam się, że piesi weszli na pasy na. czerwonym świetle. Wracali ze spotkania z przyjaciółmi + alkohol. Jeśli piesi weszli na czerwonym plus pod wpływem alkoholu sprawa jest prosta, kierowcy nie powinny ponieść dużych konsekwencji..
Właśnie takie komentarze przekonują mnie, że prawa jazdy powinny być weryfikowane przynajmniej co 10 lat. O ile ktoś to pisze na poważnie mam pierwszego kandydata na ponowny egzamin.
 A dlaczego? Zabrałbyś mu prawo jazdy, bo logicznie myśli i zauważył, że być może piesi nie byli święci, i muszą zwracać uwagę na dwa kolory świecące na przejściu - zielony i czerwony, co zapewne zignorowali? I, że zazwyczaj po alkoholu polakowi włącza się Gieroj, i idzie na czerwonym nie patrząc w lewo i prawo? Strasznie chętnie byście wieszali kierowców, bo popełnili tylko jeden grzech - przekroczenie prędkości. Nie ma informacji, czy kierowcy przejechali na czerwonym świetle, co Uwaga by na pewno baaardzo chętnie wypomniała, w imię serwowanego nam przez TVN schematu zły kierowca-dobry pieszy. Skoro temat przemilczeli - zapewne było czerwone dla pieszych... Ale w dobie ogólnej nienawiści do kierowców i samochodów, kto by się tym przejmował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" A POLICJI ZERO" mieszkam w Lublinie i ten sam problem - drogówka w nocy śpi a wdzień jest na zwolnieniach lekarskich w 100% płatnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym ,że " wyścig" odbył się w nocy więc prawdopodobnie sygnalizacja była już wyłączona o tej porze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...