Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwumiesięczny Kamil był katowany. Matka prosi o drugą szansę [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2019 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Oby jak najdalej od tej "matki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ksienrznyczko z patologgy"....ŁOBUZ KOCHA NAJBARDZIEJ !!!....teraz wielka święta bo jej dziecko odebrali. Hipokryzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patolka i psychopatka lubiaca "przemocowych" facetow. Nie wierze w jej przemiane, trzymac daleko dziecko od tej tępej baby bo jej nastepny facet dziecko zabije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej o zasiłki jej chodzi, a nie o dziecko. Jesliby kochała syna, to nie pozwoliłaby żadnemu chu.... nawet krzywo popatrzeć na dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsta paradise.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej za drugą szansą, ale dla tego dziecka, nie dla tej dziewczyny. A jedyną szansą na przeżycie jest adopcja do normalnej rodziny. Drugą szansę to się otrzymuje jak na linie ciągłą w wordzie się najedzie. Osobiście tak po ludzku życzę tej dziewczynie śmierci, uważam, że byłoby to najkorzystniejsze dla tego dziecka, dla mnie, dla społeczeństwa i dla niej samej. Z wyrazami pogardy Marian Nawarkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta dziewczyna to pato-dziecko, która nie jest gotowa na wychowywanie własnego dziecka. Artykułu nie chce mi się czytać i oglądać tej gęby patologicznej - teraz się zmieniła, a za pięć minut jak popuści lejce to będzie to samo. Nie ma drugiej szansy dla takich bandziorów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w Polsce nie ma przymusowych sterylizacji takich patoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA MOWY O DRUGIEJ SZANSIE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne, imprezy i narkotyki, mamusia z bidula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nie chodzi tylko o utratę o 500plus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko? Skatowane 2-miesięczne dziecko? Dziewczyna dostała szansę by wyjść na prostą, została matką, ale zaprzepaściła ją i ucierpiało maleńkie dziecko. A jak ta dziewczyna odzyska dziecko i znowu pozna łobuza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka suka powinna nie mieć dostępu do małego dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...